kancelaria adwokacka toruń kancelaria toruń kancelaria
Kancelaria notarialna – kiedy potrzebujemy porady adwokata?
29 marca, 2017
Adwokat Kancelaria Adwokacka Toruń Alimenty
Kto może żądać alimentów? Porady adwokata
3 kwietnia, 2017

Płaski brzuch, czyli jak się odchudzać

skuteczne odchudzanie odchudzanie toruń modelowanie sylwetki

Co zrobić, by mieć płaski brzuch?

Idealnie płaski brzuch to fantazja sporej liczby osób – zarówno pań, jak również mężczyzn. Rewelacyjnie by było, gdyby był bosko umięśniony i odrobinę atletyczny (z tzw. „sześciopakiem”). Brzuch to taka partia ciała, na której wybitnie się koncentrujemy podczas ćwiczenia i przy stosowaniu różnorakich diet. Te osoby, które dużo poświęcają dużo czasu swojemu ciału, mają możliwość chwalić się wszystkim naokoło ślicznym, szczupłym brzuszkiem i „dostojnie” spacerują po plaży bądź odprężają się na fotelach nad jeziorem. Nic w tym dziwnego, gdyż brzuch jest taką strefą ciała, która uwodzi płeć przeciwną. Mamy szansę jednak zaobserwować takie osoby, którym wcale nie zależy na wyraźnym negliżu i w sumie nie eksponują tak ochoczo wyrzeźbionego brzuszka. Nad formą musimy pracować – nie możemy żyć kłamstwami.

Jeżeli chcemy leniuchować po pracy na fotelu zamiast wędrować na aqua-aerobik albo ćwiczyć na siłowni, to bez wątpienia nie urzeczywistnimy takiego marzenia. Zamiast delikatnego bikini lub spodenek, nie będziemy mieli wyboru i będziemy musieli zakładać duże kostiumy, tankini z szortami albo bokserki i t-shirt. Każdy powiada: weź się za siebie, satysfakcjonujące efekty da odpowiednia dieta i dużo ruchu. Lecz czy naprawdę? Czy jest to naprawdę takie banalne, jak powiadają przyjaciele? Czy potrzebna jest tylko dieta zawierająca tylko warzywa i owoce, ogromną ilość ćwiczeń i co najważniejsze – brzuszków, żeby móc pochwalić się zjawiskowym brzuchem? Otóż niekoniecznie. Odchudzanie nie bazuje jedynie na wspomnianych tradycyjnych rzeczach, ale także na genetyce, czyli tendencjach biologicznych.

Czy można pozbyć się nieestetycznych fałdek z brzucha za pomocą brzuszków?

Absolutnie nie można uwolnić się od tkanki lipidowej jedynie w jakimś rejonie, korzystny jest uniwersalny wysiłek wszystkich części ciała. Oporny tłuszczyk magazynowany w ciele spala się symetrycznie, innymi słowy – w jakiejkolwiek partii ciała symetrycznie do zawartości komórek lipidowych. Odchudzanie zachodzi wszechstronnie, odnosi się do wszystkich partii ludzkiego ciała, a reklamy, które mówią inaczej, zwyczajnie naciągają. Podstawową rolę odgrywa tu genetyka, bo wybrane osoby mają poważniejsze predyspozycje do nadwagi tylko z tego względu, iż ich przodkowie i inne osoby z rodziny, też miały z tym niemały dylemat. Podczas ćwiczenia tylko samych brzuszków na sto procent w ogóle nie uwolnimy się od szpecących fałdek, gdyż w rzeczonym momencie będziemy wykorzystywać umiarkowaną ilość energii. Ćwiczenia na brzuch wzmacniają mięśnie w dręczącej nas okolicy i po krótkim czasie może się okazać, iż mamy tam więcej centymetrów niżeli sądziliśmy. Bicepsy powiększają się (wytworzy się nam bezpieczne podparcie), jednak tłuszcz pozostanie.

Alternatywne sposoby na pozbycie się tłuszczyku z brzucha

Prócz ustabilizowanej diety i ruchu generalnego (czyli aktywności tyczących się wszystkich partii ludzkiego ciała, a nie tylko określonej partii), można skorzystać z profesjonalnego odchudzania w salonach kosmetycznych. Ogólnie rzecz ujmując nie chodzi tutaj jednak o to, by codziennie uczęszczać na masaże jakimiś dziwacznymi urządzeniami…i podarować sobie owe kwestie przytoczone powyżej. Wszystko musi obowiązkowo być ze sobą wymieszane – zdrowa dieta, siłownia i zabiegi kosmetyczne, które wygładzą naszą skórę, usuną cellulit, wygładzą fałdki w obszarach, na jakie dieta oraz ćwiczenia fizyczne bynajmniej nie są w stanie nic zaradzić.

Ostatnimi czasy takim fajnym zabiegiem jest między innymi liposukcja bez skalpela z wykorzystaniem innowacyjnego urządzenia Med 2 Contour Medical. Za jego pomocą można sprawnie wyeliminować komórki tłuszczowe z decydujących obszarów, m in. na udach. Chodzi tutaj mówiąc w skrócie nie tylko o wyjątkowe odchudzenie po jednorazowym zabiegu, ale usunięcie miejscowej tkanki tłuszczowej. Osobna głowica ciągnie kolejne fragmenty skóry, a ultradźwięki rozdzielają komórki lipidowe. Są one następnie eliminowane z naszego ciała poprzez limfę, a w kolejnej fazie – przez wątrobę. Można też zaczerpnąć z Maximusa TriLipo, który polepsza wygląd zewnętrzny skóry, jej sprężystość, modeluje sylwetkę, redukuje cellulit i minimalizuje miejscową tkankę tłuszczową. W odróżnieniu od pierwszego, Maximus działa w zasadzie nie tylko na komórki tłuszczowe, ale również na mięśnie. Zaś precyzyjnie: pobudza skórę właściwą, tkankę wewnątrz i bicepsy, żeby w mgnieniu oka oraz efektywnie wyszczuplić ciało. Tłuszczyk ulega upłynnieniu, gdyż oddziałują na niego promienie radiowe. Zaś taki stan rzeczy powoduje, że nasza skóra oraz muskuły są dokładnie nagrzane. Owym urządzeniem możemy także redukować intensywność zmarszczek naokoło oczu i ust, jak również wymodelować owal twarzy. Bardzo dużo osób stawia ponadto na innowacyjne zabiegi z użyciem endermologii, np. na masaż próżniowy. To prawdopodobnie najciekawsza możliwość, ponieważ trzeba ubrać specjalistyczny strój, zaś kosmetolog przeprowadza zabieg zasysającą głowicą, która „jeździ się” po tym kostiumie.

Jeśli zainteresował Cię niniejszy tekst, wypatrujesz niezawodnego sposobu na pozbycie się opornej tkanki tłuszczowej nie tylko na brzuchu, to wejdź w odnośnik obok – Odchudzanie Toruń – a może wynajdziesz akurat to czego szukasz.

Strona używa cookies
Ok