Klimatyzacja Toruń -klimatyzatory - serwis klimatyzacji do domu i biura
Klimatyzacja do biura
Sierpień 21, 2019
Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow
Dekoracje weselne sal
Sierpień 28, 2019

Endermologia LPG Toruń

Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie

Endermologia LPG to innowacyjny zabieg, którego celem jest wymodelowanie sylwetki, poprzez walkę z nadmierną tkanką tłuszczową, rozstępami czy cellulitem. Ten nowy patent to odmiana masażu mechanicznego, wykonywanego przy zastosowaniu specjalnej głowicy, jaki daje klientkom niezwykły komfort i relaks. Takie leczenie jest zupełnie bezinwazyjne oraz pozwala na wygładzenie skóry zaledwie po kilku zabiegach. Zostało utworzone dla kobiet i dla mężczyzn, którzy marzą o pięknej sylwetce bez ścisłej diety i wyczerpujących ćwiczeń. Endermologię można wykonywać na całym ciele lub miejscowo na przykład na brzuchu, udach, pośladkach czy twarzy.

Na czym polega Endermologia LPG ?

Endermologia LPG wykonywana jest przez odpowiednio przeszkolonego lekarza lub kosmetologa. Każdy zabieg poprzedza rozmowa, podczas której specjalista odbywa z pacjentem krótki wywiad, dzięki któremu pozna ogólny stan zdrowia, styl życia oraz zbada problem oraz związane z nim oczekiwania.

Przeznaczona do zabiegu maszyna, została zaopatrzona w głowicę z opatentowanymi rolkami. Cykl masażu polega na zasysaniu i ugniataniu skóry w kilku kierunkach o dostosowywanej sile, który stymuluje proces lipozy – uwolnienia tłuszczu , pobudza krążenie krwi oraz przemianę materii, a do tego wspomaga usuwanie toksyn z organizmu i produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego.

Na czas zabiegu pacjent zakłada specjalny kostium jednoczęściowy, który dba o komfort i przeciwdziała szczypaniu skóry czy zaciąganiu włosków, a do tego ułatwia przesuwanie rolek. Właściwie wyregulowana i dopasowana do pacjenta siła masażu sprawia, że zabieg nie wymaga znieczulenia, jest zupełnie bezbolesny, a jego działanie powoduje dobre samopoczucie. Zwykle zabieg trwa 30 – 45 minut, a dla wypracowania optymalnych efektów zaleca się zastosowanie serii 12 – 20 zabiegów, pobieranych w częstotliwości od 2 do 3 razy w tygodniu.

Jakie są efekty zabiegu?

Endermologia LPG przynosi wiele dobrych efektów. Już po 3 zabiegach, stają się one widoczne: usunięty nadmiar tkanki tłuszczowej jednoznacznie powoduje zmniejszenie obwodów konkretnych partii ciała, a tym samym na wygląd sylwetki, która wspaniale się modeluje i wyszczupla. Na dodatek cellulit zostaje pomniejszony, a blizny, rozstępy oraz zmarszczki są o wiele mniej zauważalne i mocno wygładzone. Endermologia LPG posiada też doskonały wpływ na skórę. Ujędrnia i rozświetla ją, co sprawia, że skóra staje się mniej wiotka, a odnowiona i odmłodzona. Dodatkowymi efektami zabiegu są poprawa krążenia krwi i limfy, zminimalizowane obrzęki oraz generalne rozluźnienie napięcia ciała.

Jak dbać o siebie po zabiegach

Po endermologii LPG mogą ukazać się małe siniaki, a na 3 – 4 dni skóra może zrobić się miejscowo czuła na dotyk, dlatego szczególnie znaczące jest zastosowanie właściwej pielęgnacji. Jest to o tyle istotne ze względu na to, że prawidłowa dbałość o stan zdrowia i samopoczucie pomoże w zachowaniu efektów endermologii na dłużej.

Należy przede wszystkim pić dużo, zaleca się 2 – 2,5 litra, wody niegazowanej, która wspiera usuwanie tkanki tłuszczowej i toksyn z organizmu. Tak samo kluczowe jest przestrzeganie zdrowej diety. Przede wszystkim dobre będzie pożywienie z małą zawartością tłuszczów, sodu, soli oraz niewielkim indeksem glikemicznym.

Zatrzymaniu ciągłych efektów endermologii pomaga również systematyczna fizyczna aktywność. Trzeba jednak pamiętać, aby nie przemęczać ciała i stosować łagodniejszą formę gimnastyki, która pomoże w zachowaniu sprawności i zdrowia, a także przysłuży się do dalszego spalania tłuszczu.

Trzeba również zadbać o właściwe nawilżenie skóry, szczególnie w partiach, gdzie były obecne blizny, rozstępy albo cellulit. W tym celu dobrze jest stosować kremy lub emulsje ujędrniające. Zawarte w nich składniki pomnożą działanie oraz zwiększą satysfakcje z zabiegu.

Zalecane jest, żeby po skończeniu serii zabiegów, na jednej nie poprzestawać. Zastosowanie zabiegów podtrzymujących efekty raz na miesiąc lub dwa, przeciwdziała nawrotom zalegania tłuszczu w tkankach.

Przeciwwskazania wykonywania endermologii LPG

Mimo wszelkich korzyści z endermologii LPG oraz działania, które jest zupełnie nieinwazyjne i bezpieczne znajdzie się sporo przeciwwskazań, do przeprowadzenia takiego zabiegu. Znaczna część z nich łaczy się bezpośrednio z kondycją organizmu i ze stanem zdrowia pacjenta. Do najbardziej istotnych należą przed wszystkim najtrudniejsze choroby, czyli na przykład aktywne nowotwory albo choroby krwi (wraz z przyjmowaniem leków np. przeciwzakrzepowych) i układu krążeniowego, jak zapalenie żył i żylaki.

Wykluczenie stanową również uszkodzenia oraz choroby skóry (np. bielactwo), przepuklina oraz infekcje. Decydowanie się na zabieg nie jest też wskazane kobietom karmiącym piersią oraz kobietom w ciąży. Najszybciej, endermologię LPG można wykonać 5 miesięcy po zwyczajnym porodzie dziecka i przy cesarskim cięciu po 7 miesiącach.

W przypadku osób, które mają wstawione implanty lub kolczyki nie ma przeciwwskazań do przebycia zabiegu, jednak trzeba pominąć te części ciała w trakcie endermologii LPG. Nie należy także poddawać zabiegowi tych sfer, gdzie są pieprzyki, tłuszczaki, świeże blizny lub w stanie zapalnym. Te miejsca również należy ominąć.

Strona używa cookies
Ok