Kruszywa Warszawa - Kruszywa drogowe Warszawa - Kruszywa budowlane Warszawa - Tłuczeń Warszawa - Kruszywa w dobrej cenie - Sprzedaż kruszywa Warszawa - Transport kruszywa Warszawa
Czym są kruszywa i gdzie się je stosuje?
Marzec 16, 2017
Adwokat Toruń Rozwody Separacje
Wszystko o rozwodach – koszty, argument przemocy, alimenty
Marzec 20, 2017

Depilacja laserowa – sposób na wrastające włoski

Depilacja laserowa Trwałe usuwanie owłosienia Laser Palomar Vectus

Depilacja laserowa – nowatorski sposób na zredukowanie niepotrzebnego owłosienia

Maszynki oraz kremy do golenia, kremy zatrzymujące wyrastanie włosków, depilacja za pomocą plastrów – to chyba najpopularniejsze zwyczaje pozbywania się niepożądanego owłosienia. Czy są one efektywne? Bez wątpienia zdają egzamin na kilka albo kilkanaście dni, natomiast po tymże czasie czynność dobrze jest powtórzyć. I to istotnie jest decydujący motyw wynalezienia depilacji laserowej – zatem zabiegu usunięcia owłosienia raz na zawsze. Bynajmniej nie jest to pomysł nowy, bowiem w ostatnim czasie sporo osób umawiało się na kurację z użyciem Light Sheer Duet. Dzisiaj najnowocześniejszym i najskuteczniejszym laserem jest Palomar Vectus, który ekspresowo usuwa owłosienie nawet z dużych partii ciała. Naukowcy, którzy zaprojektowali, a potem zastosowali w praktyce oba lasery medyczne, za drugim razem zainstalowali bardziej jednolitą wiązkę światła. Takie podejście zapewniło wzmocnienie efektywności terapii, ograniczenie czasu jego wykonywania i usunięcie tzw. „gorących punktów”. Depilacja laserowa jest wygodnym zabiegiem oraz mamy szansę ją z dobrym rezultatem używać do okolic intymnych, skóry niezwykle delikatnej czy opalonej. Mają możliwość się na niego zdecydować osoby, które mają nierówny koloryt skóry, reagują bardzo źle na kosmetyki do depilacji czy posiadają delikatne naczynka włosowate. Palomar Vectus to medyczny laser diodowy, który otrzymał dużą ilość prestiżowych nagród. Co ważne, wcale nie powoduje zbędnych efektów ubocznych.

Statystycznie potrzeba od 3 do 5 zabiegów, aby definitywnie usunąć wszelkie włosy. Jeżeli określimy jedną lub więcej partii, m in. plecy oraz pachy równocześnie, to kosmetyczka potrafi to zrealizować podczas jednorazowej konsultacji. W praktyce ilość zabiegów zależy od rodzaju owłosienia i etapu, na którym znajduje się meszek. Pierwszy zabieg zwalcza włosy bardzo zauważalne, najsilniejsze, które są w końcowej fazie wzrostu. Ogólnie rzecz ujmując nie wszystkie po prostu wzrastają za jednym razem, dlatego laser niszczy około 30 % owłosienia po jednej wizycie.

Czy epilacja laserowa na pewno gwarantuje fantastyczne efekty?

Nie ulega wątpliwości są one o wiele lepsze niż w przypadku depilacji standardowymi metodami. Depilacja laserowa to trwała depilacja, natomiast w czasie życia są w stanie dać się zauważyć jedynie pojedyncze włoski (m in. w wyniku w wyniku przyjmowania niektórych leków). Klientki, które zdecydowały się na ten zabieg i publikują swoje obserwacje na forach w 99% są dumne z efektów. Zwłaszcza, iż jest to odpowiednia technika na wrastające włosy. A konkretnie? Szkodliwym rezultatem pospiesznych depilacji albo zwyczajnie tendencji są małe ranki na skórze, rozognione grudki czy krosty. Potrafią też wystąpić stany zapalne, a wówczas wizyta u medyka jest nieraz nieodzowna. Włosy wcale nie mogą przebić się przez skórę oraz zostają w niej. W meszku włosowym zaczyna koncentrować się ropa, natomiast wówczas tworzą się blizny. Depilacja laserowa jest dobrą możliwością, żeby poradzić sobie z owym kłopotem.

Przed pierwszą sesją kosmetyczka zbliża do skóry czujnik SkinTel. Jego zadaniem jest przeprowadzenie oceny włosów oraz przystosowanie intensywności wiązki laserowej. Lasery starszego typu nie mają takiej zdolności, dlatego przed wizytą warto zobaczyć, jakim sprzętem dysponuje wybrany salon. Nowoczesny skaner sprawdza wiele paramentów równocześnie, m.in. koloryt i zwartość włosków. W ogóle nie musimy się niepokoić, że urządzenie będzie wywoływało ból czy wystąpią oparzenia.

Dobre strony depilacji laserowej

Jako największy plus musimy uznać wygospodarowany czas, gdyż w ogóle nie trzeba już więcej używać kosmetyków do golenia po depilacji laserowej. Wystarczy troszczyć się o ciało tak, jak realizowaliśmy to przez cały ten czas. Nie trzeba też kupować kolejnych golarek, inwestować w wykwintne urządzenia używane w domach, trudzić się z rozgrzewaniem wosku i dyskomfortem. Kobiety wolą epilację z powodów całkowicie użytecznych. Mają możliwość zwyczajnie wyjść na plażę w bikini, w ogóle nie muszą wstydzić się sporadycznych wystających włosków ani krostek. Można cieszyć się jedwabiście gładką skórą! Wielkim plusem dla Pań depilujących okolice intymne jest szansa znieczulenia niniejszego niesamowicie wrażliwego miejsca. Chłodzący żel redukuje moc odczuwania następujących impulsów dostarczanych przez laser. Do pozostałych zalet trzeba doliczyć brak komplikacji po wizycie (warto jednakże zapoznać się z przeciwwskazaniami). Trwałe usuwanie owłosienia jest zazwyczaj niezwykle kosztowne, więc warto zobaczyć lokalne oferty i zweryfikować czy przypadkiem jakiś salon nie wprowadził zniżek.

Interesujące fakty

W trakcie trzeciej wizyty laserem leczniczym Palomar Vectus mamy szansę usunąć prawie 90% włosów

Przy pomocy Palomar Vectus możemy zniszczyć włoski nawet na mocno opalonej skórze

W 1997 roku powstał laser aleksandrytowy, i z jego pomocą można było minimalizować zbędne owłosienie

Można wyodrębnić cztery rodzaje laserów, używanych obecnie na potrzeby depilacji laserowej: laser rubinowy, aleksandrytowy, klasyczny i neodymowo yagowy.

Jeśli zainteresowała Cię depilacja, wejdź w link i zobacz najczęstsze pytania.

Strona używa cookies
Ok