JAk dbać o palce stóp skuteczna metoda na haluksy aparatu bunito duo
PIĘKNE STOPY – Haluksy
Luty 18, 2019
wybielanie zębów toruń - esthetic dental clinic
Skuteczne wybielanie zębów lampą Beyound
Marzec 4, 2019

Wiosna tuż tuż – pora na depilację laserową

Wiosna zbliża się wielkimi krokami. Powoli znika zimowa szarość i niebawem wzejdą pierwsze krokusy. Jest to też najlepszy czas na przygotowanie skóry do lata. Zimą nasza skóra wypoczęła od promieni słonecznych, właśnie przez to jest to najodpowiedniejsza pora na depilację laserową.

Przygotowanie do zabiegu

Do depilacji powinno się właściwie przygotować. Kilka miesięcy wyznaczonym zabiegiem należy zaprzestać depilacji depilatorem, ciepłym woskiem czy też pastą cukrową. Dozwolone są jedynie maszynki do golenia. W naszym klimacie naturalna opaleniznazimą nam nie zagraża, jednak pożegnać trzeba też samoopalacze. Trzydzieści dni przed wizytą w gabinecie należy przestać stosować maści z witaminą A.

W dniu zabiegu

Konieczne jest dokładne ogolenie skóry pod zabiegiem wykonywanym przy pomocy wiązki lasera. Należy też wstrzymać się od używania balsamów. Bardzo ważna jest technologia wykorzystywana podczas zabiegu, dlatego warto poszukać gabinetu z najnowocześniejszymi rozwiązaniami. Zaufaniem wielu klientek cieszy się najlepszy z laserów: Palomar Vectus. Na chwilę przed zabiegiem ustala się największą, ale bezpieczną dawkę. Przez to zabieg jest skuteczniejszy i minimalizuje się skutki uboczne.

Zabieg depilacji laserowej

To, jak długo potrwa zabieg uzależnione jest od poddanej depilacji części ciała. Depilacja laserowa która dotyczy małych powierzchni to zaledwie dwa, trzy kwadranse, natomiast wydepilowanie nóg może zająć nawet 2-3 godziny. Aby uzyskać maksymalny efekt konieczne jest przeprowadzenie kilku zabiegów depilacji laserowej. Na uwadze trzeba mieć to, że pomiędzy kolejnymi zabiegami należy zastosować około miesięczne przerwy. To od typu skóry zależy zalecana liczba zabiegów, średnio wystarczają trzy lub cztery.

Po zabiegu

Nasza skóra musi się zrelaksować. Gorące kąpiele, wygrzewanie się w saunie i wyjścia na basen nie są wskazane. Przez jakiś czas zaleca się wstrzymanie przed złuszczaniem naskórka. Peeling ma prozdrowotny wpływ na wygląd skóry, po samej depilacji może jednak działać podrażniająco. Cztery tygodnie po depilacji laserowej koniecznie trzeba w stu procentach zrezygnować z opalania.

Początek wiosny to najlepszy okres na umówienie się na depilację laserową. To dzięki laserowi, nasza skóra będzie idealnie przygotowana na lato.

Depilacja Plusy depilacji laserowej

Zabieg depilacja laserowa Perfekcyjnie gładka skóra to marzenie wielu osób. Depilacja laserowa pozwala na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Sposób ten posiada sporo plusów, docenią ją zwłaszcza Ci, którym bardzo zależy na trwałym rezultacie i komforcie.

Depilacja laserowa to bardzo bezpieczny zabieg

Gabinety kosmetyczne w których pracują specjaliści dbają o najlepszy sprzęt. Laser Palomar Vectus wyposażony jest w specjalny czytnik barwnika w skórze, który umożliwia niezwykle dokładnie dostosować moc lasera do indywidualnego typu skóry. Przez zastosowanie takich rozwiazań technologicznych wyeliminowane zostało ryzyko poparzeń. Takie niebezpieczeństwo występowało w przypadku starszych technologicznie urządzeń.

Depilacja laserowa- bardzo szybki zabieg

Nie tak dawno, aby poddać się depilacji laserowej należało zarezerwować sporo czasu. Przy zastosowaniu najnowszych laserów które wyposażone są w dwie soczewki zabieg ten przebiega niezwykle sprawnie. Depilacja niewielkich partii ciała zajmuje zaledwie kilka chwil.

Skuteczność zabaiegu

Depilacja laserowa to niezwykle trwała metoda depilacji . Już po jednym zabiegu liczna niechcianych włosków jest mniej. Wystarczy kilka zabiegów, żeby na zawsze pozbyć się niechcianych włosków.

Komfort

Głowica lasera wyposażona jest w specjalny system chłodzący skóry. Dzięki temu zabieg jest praktycznie bezbolesny. Indywidualnie dostosowana wiązka lasera jest bezpieczna dla skóry.

Depilacja laserowa to najskuteczniejsza metoda pozbycia się niechcianego owłosienia. Zastosowanie nowoczesnych technologii jest gwarancją nie tylko bezpieczeństwa dla skóry, ale także trwałości i szybkości samego zabiegu.

Depilacja laserowa jest też dobrą metodą, dla osób, które walczą z nieestetycznym problemem jakim są wrastające włoski.

Przygotuj swoją skórę na lato- depilacja laserowa

Po zimie musimy zatroszczyć się o to, jak wygląda nasza skóra i przygotować się na czas urlopów. Należy pamiętać o właściwym nawilżeniu, ponieważ niskie temperatury oraz suche, ciepłe pomieszczenia źle oddziałują na stan naszej skóry. Wiosna, to też doskonały okres na depilację laserową, która daje gwarantuje gładka gładką skórę, bez włosków. Efekty widać już po pierwszym zabiegu, aby uzyskać maksymalny efekt należy wykonać kilka zabiegów.

Depilacja laserowa jest bardzo popularna. Metoda ta umożliwia trwale zlikwidować niechciane owłosienie i zapomnieć o konieczności golenia czy wyrywania włosków.

Podejmując decyzje o depilacji laserowej, powinno się wybrać gabinet z sprawdzonym laserem oraz odpowiednio wyszkolonym personelem. Polecany jest laser Palomar Vectus.

W laserze Palomar Vectus wykorzystano zaawansowane technologicznie rozwiązania zabieg depilacji laserowej dzięki dostosowaniu wiązki lasera do skóry, nie poparzy jej. Laser ten wyposażony jest także w nowoczesny system chłodzenia, który chroni skórę. Spora zaletą są też dwie soczewki, w tym duża, która znacząco skraca czas trwania zabiegu.

Na jakiś czas przed planowaną depilacją laserową nie należy usuwać owłosienia mechanicznie – czyli poprzez depilator i zabieg z wykorzystaniem wosku, czy pasty cukrowej. Zaleca się stosowanie w tym okresie zwykłej maszynki do golenia . Jest kilka czynników, które są przeciwwskazaniem do depilacji laserowej, jednym z nich jest na przykład bielactwo. Po zabiegu przez jakiś czas nie powinno się zażywać kąpieli słonecznych.

Depilacja laserowa to gwarancja idealnie gładkiego ciała. Pozwala ona pozbyć się problemów, takich jak wrastające włoski i pojawiające się zaczerwienienia i podrażnienia. Wiosna to dobry czas na depilację laserową.

Depilacja Toruń

Strona używa cookies
Ok