Jak muzyka do nauki działa na Twój mózg?
28 sierpnia, 2016
dywany dziecięce wełniane nowoczesne cennik
Dywany nowoczesne – ciekawe wzornictwo i atrakcyjne ceny
7 września, 2016

Chcesz przyjechać za jakiś czas Gdańska? To wspaniałe miasto, z ciekawą historią, przyciąga co roku wielu turystów, co bardzo często powoduje nie małe kłopoty komunikacyjne. W godzinach po południowych transport z lotniska to wyzwanie dla każdego nie wspominając już o ekspresowym dojechaniu w okolice głównych atrakcji. Czas mija a przecież podczas podróży planujemy zwiedzić jak najwięcej. Co tu zdziałać, by mądrze ominąć korki i nie stracić przy tym fortuny? Opracowaliśmy dla Ciebie kilka porad jak podróżować po Gdańsku i okolicach bez żadnych niedogodności

Citybreak, co dosłownie oznacza weekendowy wypad do miasta” to bardzo popularny obecnie trend w podróżowaniu. Obecnie, bardzo dużo ludzi pragnie spędzać swój wolny czas poza domem, dlatego postanawia wyjechać do obcego miasta. Tanie linie lotnicze oferują zniżkowe bilety do najładniejszych miast Europie, dzięki czemu każdy z nas jest w stanie prędko dotrzeć do wskazanego miejsca i cieszyć się pięknem podróży. Gdańsk, będąc jednym z z najbardziej reprezentatywnych miast w Polsce, jest co rocznie szeroko oblegany przez rodzimych, jak i zagranicznych turystów. Piękno zwiedzania pryska, gdy jesteśmy zmuszeni stać w korkach, lub oczekujemy na spóźniający się autobus. Jak to naprawić? Takie pytanie pada z ust wielu rozzłoszczonych podróżnych. My jednak posiadamy praktyczne wyjścia z tego problemu.

Złap taksówkę i nie czekaj

Owszem, taxi to jedno z najodpowiedniejszych rozwiązań dla osób czekających na transport z lotniska, jak i dla tych, których goni czas. Każdy profesjonalny taksówkarz ma świadomość, co zrobić by ominąć wszelakie korki na najbardziej obleganych ulicach miasta. Siedząc w wygodnej taksówce, ekspresowo dojedziesz do wybranego przez Ciebie celu, niezależnie od tego, czy będzie to Oceanarium w Gdyni, czy Jarmark Dominikański w Gdańsku. My, rekomendujemy Wam taxi Gdańsk Shuttle, które zaopatrzone są w foteliki dla dzieci, bezprzewodowy internet i pojemny bagażnik, w których przechowasz swoje walizki. Firma ta organizuje również kompleksowe wycieczki po Gdańsku i po okolicach, co mówi o jej innowacyjnym podejściu do usług komunikacyjnych. Gwarantujemy, że nie zapłacicie więcej niż w konkurencyjnych firmach przewozowych, uzyskując w dodatku korzystne wskazówki turystyczne i znakomitej jakości obsługę.

Rowerem dojedziesz wszędzie

Należy to powiedzieć otwarcie – rowery osiągnęły obecnie szczyt popularności jak dziś. W dużych miastach z łatwością można odnaleźć systemy rowerów miejskich. Wynajęcie rowerów miejskich zajmuje małą ilość czasu i nie kosztuje zbyt wiele. Rower możemy oddać w jakimkolwiek miejscu, co sprawia, że co raz więcej turystów zwiedza miasta korzystając z dwukołowców. System rowerów miejskich Nextbike działa również w Gdańsku. Musisz jedynie zapisać się na ich stronie, wpłacić pieniądze na swoje konto i tylko wypożyczyć któryś z rowerów. Pierwsze 20 minut jazdy jest darmowe. Dalej płacimy zaledwie złotówkę za 1 godzinę jazdy. Następna godzina wynosi 3 złote, a każda następująca 4. Dobrze jest tylko pamiętać, że nie wolno wypożyczać roweru dłużej niż 12 godzin przez okres jednej doby gdyż grozi to karą pieniężną. Jeśli nie lubisz siedzieć w miejscu turystą rower miejski to znakomite rozwiązanie dla Ciebie.

Słynna SKM zawiezie Cię wszędzie

Gdańsk, to wyjątkowe miasto gdzie taxi, które oferują interesujące wyprawy, działa także szybka kolejka miejska. SKM to nazwa którą rozumieją wszyscy, którzy kiedykolwiek byli w Trójmieście przez chociaż jeden dzień. Ekspresowe pociągi jeżdżą codziennie, od rana do wieczora pomiędzy Gdynią i Gdańskiem, gwarantując pasażerom wygodę i lekkość podróżowania. Kolejki jeżdżą regularnie i dojeżdżają w okolice najbardziej popularnych miejsc turystycznych, jak i handlowych. Bilet do 6 stacji kosztuje zaledwie 3 złotych co sprawia, że SKM to optymalne rozwiązanie dla zwiedzających szanują swój czas i oszczędności. Z SKM dojedziesz w dowolne miejsce, w bardzo krótkim czasie.

Taxi Gdańsk, SKM, czy może rower miejski? Wybór należy do Ciebie. Każda z tych możliwości gwarantuje natychmiastowy dojazd w wybrane miejsce, bez potrzeby czekania w korkach. A przecież wybierając się na krótkie zwiedzanie, nie chcemy marnować ani jednej minuty. Sprytny podróżnik zawsze znajdzie jakieś alternatywne wyjście. W Gdańsku czekają na Was nie tylko wspaniałe zabytki. Dobrze zagospodarowana plaża, dobre kawiarnie i zabawy dla dzieci, to to na co czekają zwiedzający. W Gdańsku nie ma miejsca na nudę.

Gdańsk Shuttle, to firma która prowadzi usługi transportowe zintegrowane z zwiedzaniem. Ta nowoczesna forma podróżowania spotyka się z co raz większą popularnością. Na stronie firmy możemy łatwo zarezerwować daną wycieczkę. Organizowanych opcji jest bardzo dużo – od zwiedzania atrakcji Gdańska po przejażdżkę na zamek w Malborku. Firma gwarantuje całościową organizację wypraw, wraz z kupnem potrzebnych biletów wejściowych. Kierowcy podczas prowadzenia taksówki, przedstawiają nam historię odwiedzanych miejsc. Taxi Gdańsk, to połączenie swobody podróżowania i atrakcyjnej ceny. Niezbyt wygórowane opłaty za przejazd i wygodne pojazdy to coś co cechuje tą firmę. Wejdź na stronę i dowiedz się więcej: transport z lotniska.

Strona używa cookies
Ok