oświetlenie podszafkowe oświetlenie nadszafkowe lampy LED lampy podszafkowe
Nowoczesne oświetlenie kuchni
31 października, 2016
Salon fryzjerski rekonstrukcja włosów prostowanie keratynowe salon w Toruniu
Zabiegi regeneracji włosów
6 listopada, 2016

Awaryjne otwieranie mieszkań

Awaryjne otwieranie samochodów Otwieranie mieszkań Otwieranie zamków Gorzów

Zatrzasnąłeś drzwi do swojego samochodu?

Częstokroć zdarza się, że przez nieuwagę albo pośpiech zostawimy kluczyki od samochodu na tylnym miejscu lub złamiemy klucz w zamku. W takiej chwili warto umówić się z ekspertem aniżeli pytać o pomoc osoby postronne. Aby otworzyć drzwi do auta, konieczna jest właściwa wiedza, która wykracza poza typowe ślusarstwo. Nie chcemy także oczekiwać na fachowca przez parę godzin. Zatem znakomitym wyjściem jest wezwanie firmy, która takimi kwestiami zajmuje się na co dzień. Wystarczy napisać w wyszukiwarce w telefonie określenia „otwieranie samochodu Gorzów albo „otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.” i wyszukać stronę naszego przedsiębiorstwa.

Awaryjne otwieranie samochodów to bowiem nasza specjalizacja. W danej chwili możemy uruchomić jakikolwiek zamek wszystkich marek, modeli i roczników, również tych z zespołem podwójnego ryglowania. Co więcej:

 • wyeliminujemy połamany klucz z kanału zamka
 • usprawnimy lub zamienimy zamek samochodowy oraz stacyjkę na nowe
 • zregenerujemy zniszczony albo powłamaniowy zamek
 • zregenerujemy stacyjkę – powłamaniową bądź uszkodzoną
 • dorobimy klucze do samochodu
 • dopasujemy stacyjkę lub zamek pod funkcjonujący klucz
 • „odpalimy” auto, do którego posiadacz stracił wszystkie klucze
 • wyłączymy imobilajzer
 • dorobimy klucz do zamka (z kodu zamka)

Nie działajmy pochopnie

Otwieranie drzwi od samochodu przez naszego specjalistę może potrwać od paru sekund do kilku minut. Jest ono całkowicie bezusterkowo. Inaczej mówiąc – praktycznie w ogóle nie zostawi żadnych znaków, żadnych uszkodzeń. Opłata za uruchomienie auta jest ustalana indywidualnie i zależy od sposobu, w jaki został popsuty zamek, miejsca, w którym stoi samochód oraz marki, modelu i rocznika. Nasz zawodowiec będzie posiadał ze sobą profesjonalny sprzęt, za pomocą którego jest możliwa faktycznie szybka pomoc. Należy mieć na uwadze, że producenci aut tworzą coraz nowocześniejsze zabezpieczenia. Tym bardziej wcale nie powinniśmy w pojedynkę próbować przedostać się do wewnątrz lub stosować narzędzi znajdujących się „pod ręką”. Dysponujemy oryginalnymi częściami zamiennymi, które mogą być wykorzystane do odnowy bądź wymiany zamka.

W sytuacji gdy zamek nie pracuje w odpowiedni sposób, może to oznaczać, że za bardzo obtarły się granice kluczyków oraz zapadek (są zamontowane w zamku). Jeżeli wymienimy je na nowe, zamek będzie działał jeszcze przez bardzo długi czas – przynajmniej parę lat. Dotkliwszym kłopotem są uszkodzenia mechaniczne powstałe w efekcie próby wtargnięcia do auta. Mino, że zewnętrzna strona prawdopodobnie wygląda fatalnie, takie zamki da się zreperować! Tylko w takiej sytuacji, kiedy zamek jest złamany, pozostaje go wymienić na nowy oraz przystosować do posiadanych kluczyków.

Otwieranie auta Gorzów mieści w sobie również zmianę pokrywy do pilota i klucza oraz zamianę mikro wyłączników (microswitch). Ponad to u nas można przełożyć transponder z wadliwego klucza do innego. W ten sposób uda się zapobiec kodowaniu następnych kluczy.

Gdy nie możemy wejść do mieszkania…

Odblokowujemy, wymieniamy albo usprawniamy wszelki rodzaj zamka. Także od skrzynki pocztowej, jak i te najbardziej wyszukane – od sejfów. Odbezpieczamy drzwi od mieszkań, domów wielorodzinnych, biur, składów i pozostałych lokali użytkowych w pewny, umiejętny i szybki sposób. Wcale nie ucierpią w trakcie wykonywania usługi ani drzwi ani futryny.

 • odnowimy lub zastąpimy zamki w drzwiach w sytuacji, gdy włamania, niesprawności lub dewastacji
 • umieścimy kolejne zamki w mieszkaniach
 • odbezpieczymy sejf lub kasę pancerną
 • oferujemy profesjonalną pielęgnację oraz przegląd zamków w sejfach oraz kasach pancernych
 • poradzimy w obszarze ochraniania mieszkań, domów oraz pozostałych lokali przed włamywaczami
 • poradzimy także w obszarze ubezpieczeń automatycznych, niezastąpionych do ubezpieczenia majątkowego

Co wyróżnia naszą firmę?

W naszej firmie zatrudnieni są jedynie wypróbowani specjaliści, którzy legitymują się stosownymi uprawnieniami, kursami oraz szkoleniami przeprowadzanymi przez popularnych producentów zamków i pozostałych systemów zabezpieczeń. Posiadamy nowoczesne narzędzia, dzięki którym nie zostanie uszkodzony (np. zarysowany) żaden zamek czy framuga drzwi. Posiadamy nowoczesne narzędzia, przy użyciu których w ogóle nie zostanie uszkodzony (przykładowo porysowany) żaden zamek albo framuga drzwi.

Otwieranie zamków Gorzów – Jesteśmy do dyspozycji 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w dni „niepracujące” (święta). Zapewniamy szybki dojazd natychmiast po otrzymaniu zawiadomienia o niesprawności. Oferujemy usługi na terenie Gorzowa Wielkopolskiego w dzielnicy Baczyna-Santocka, Górczyn, Piaski, Wieprzyce, czy Zieleniec oraz w okolicznych miejscowościach i wsiach: Witnica, Międzyrzecz, Skwierzyna, Drezdenko, Baczyna, Łupowo, Jasieniec, Prądocin, Deszczno, Wawrów, Santocko,czy Kłodawa.

Szczegóły oferty możesz znaleźć pod linkiem – Otwieranie samochodów Gorzów Wlkp.

Strona używa cookies
Ok