biuro rachunkowe toruń prowadzenie ksiąg handlowych pełna księgowość
Czy praca w księgowości się opłaca?
Kwiecień 17, 2017
zakręcarki zalkin zamykanie butelek maszyna zakręcająca
Precyzyjne zamykanie produktów tylko z zakręcarkami Zalkin
Kwiecień 20, 2017

Wynajem wysokiej jakości telebimów na imprezy masowe

wynajem telebimów cena telebim wynajem telebim

Wynajem telebimów na masowe wydarzenia jest dzisiaj obowiązkowy

W obecnym czasie każda poważniejsza impreza musi obowiązkowo mieć należytą scenografię audiowizualną. Tam, w których najważniejsze są: wizja, dźwięk oraz światło, niewątpliwie musimy zamontować innowacyjne – i niewątpliwie dobrej klasy – wyposażenie transmisyjne. Specjalizacja rozrywkowa jest branżą niesamowicie ciężką, gdyż każdy jednorazowy spektakl bądź zdarzenie sportowe powinno koniecznie spełnić wymagania większości bawiących się osób. Tutaj oczywiście oczekują oni co rusz na doskonałe widowisko bez zbytnich zakłóceń.

Telebimy to współcześnie daleko innowacyjne oraz wydajne maszyny, przy użyciu których możemy w czasie imprezy masowej puszczać różnorakie materiały, przykładowo treści promocyjne patronów. Tego rodzaju wyświetlacze wykorzystuje się jako scenerię spotkań komercyjnych, na wybiegach dla modelek, konferencjach oraz galach. Bardzo często można je dostrzec w supermarketach, na wystawach i halach sportowych. Mogą pełnić funkcję centralną (dokładnie jak na imprezach muzycznych) lub jako tło (np. w sytuacji meczy koszykówki). Odmiennym trikiem na zastosowanie telebimów ledowych jest rozmieszczenie ich w płaszczyźnie wielkomiejskiej na potrzeby wyświetlania materiałów promocyjnych bądź standardowych wiadomości, np. warunków pogodowych.

Trzeba podkreślić, iż wcale nie trzeba inwestować osobistych zasobów finansowych w tak kosztowny „instrument reklamowy”. Nierzadko nawet ogromne korporacje korzystają z wynajmu telebimów, bo – niejako w pakiecie – uzyskują obsługę techniczną, m. in. do rozlokowania całego oprzyrządowania przed wydarzeniem lub jego zdjęcie niezwłocznie po nim. Za sprawą przenośnej konstrukcji wyświetlacze mamy możliwość w przystępny sposób przetransportować w te lokalizacje, w jakich są teraz nieodzowne. Spora liczba przedsiębiorstw, jakie co najmniej kilka lat zajmują się stawianiem ekranów ledowych, potrafią przygotować tę akcję w prawie jedną godzinę. Można także śmiało ustawić kąt pochylenia ekranu LED, jak również ruszać nim naokoło własnej osi.

Imprezy, na których nie może zabraknąć telebimu

Telebim do wynajęcia – albowiem taka formułą często na wielu stronach internetowych przedstawia się wyświetlacze, które udostępniają różnorakie przedsiębiorstwa – znakomicie będą zdawać egzamin na konferencjach. Częstokroć komunikat nie jest w stanie „dojść” do wszystkich odbiorców (niewykonalne jest uzbieranie ich w jakimś konkretnym obszarze), natomiast wyświetlacze ledowe sprawnie redukują ów dylemat. Dodatkowo wszyscy widzowie mają możliwość faktycznie uczestniczyć w dyskusji, czyli na żywo prosić o rozwianie wątpliwości.

Wydarzenia oraz akcje plenerowe, przykładowo gale, to kolejne imprezy, na jakich muszą niewątpliwie być ustawione ekrany LED. Transmisja powinien trafić do co najmniej kilkuset odbiorców i w zasadzie nie musi być skupiony w jakimś konkretnym obszarze. Często prócz pojedynczego podstawowego telebimu uruchamia się kilka kolejnych w rozlicznych stronach miasta, które skupiają dodatkowych widzów. Niekiedy tym wydarzeniem będzie nocny kabaret, zaś czasami występ słynnego zespołu. W pierwszym przypadku istotnie powinny starczyć dwa lub trzy telebimy, na jakich będą koncentrować się widzowie z najdalszych lokalizacji. W drugim przypadku nieodzowna jest profesjonalna oprawa, która polega na przymocowaniu najdoskonalszej jakości sprzętu odpowiadającego za doskonały dźwięk, świateł, efektów teatralnych (np. skoncentrowanych świateł laserów).

Codzienne życie telebimów

Wyświetlacze ledowe są doskonałym rozwiązaniem nie tylko na wielkie widowiska, które skupiają setki albo tysiące mieszkańców. Są dostrzegalne codziennie, m. in. w kawiarniach albo w ogródkach dla klientów barów. Te osoby, które z któregokolwiek względu w sumie nie mają możliwości być w innym miasteczku na zaskakującym spotkaniu sportowym, mają możliwość komfortowo „rozłożyć się” w tzw. „strefie kibica” i oglądać relację z meczu bliskiej drużyny. Uczestnicy imprezy mogą więc liczyć na najznakomitszą jakość przesyłanego obrazu i prawdziwe emocje. Przeważnie przedsiębiorstwa, które odnajmują takie telebimy, zapewniają też zadaszoną arenę, stoły w formie długich ław, catering i sporo dodatkowych niespodzianek.

Ile kosztuje wynajem telebimu?

Jeśli planujemy nabyć telebim, to suma będzie oscylować w przybliżeniu od 11 tys. do 50 tys. złotych. Odpowiedniej jakości, wielkie telebimy będą generowały koszt od około 47.000 zł i wyżej. Z pewnością lepiej opłaca się wydzierżawić telebim (zwłaszcza, jeżeli przedsięwzięcie będzie miało charakter epizodyczny). Po wpisaniu w wyszukiwarkę, m. in. słów „telebim wynajem”, można zauważyć, że ceny wynajmu telebimu o charakterze sportowym zaczynają się już od niecałych stu złotych za dzień. Wszystko w sumie jest zależne od konkretnej propozycji firmy (oraz sumy wypożyczonych ekranów ledowych), jak i obszaru działań wskazanej firmy.

Jeśli zaintrygował Cię ten materiał oraz pragniesz dowiedzieć się o wiele więcej o scenerii dźwiękowej i wizualnej na przeróżne imprezy, kliknij w ten odsyłacz – wynajem telebimu cena – a pewnie przyuważysz to, czego teraz wypatrujesz.

Strona używa cookies
Ok