adwokat toruń skuteczny prawnik kancelaria adwokacka z torunia
W sprawie o odszkodowanie pomoże tylko dobry prawnik
25 kwietnia, 2017
kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
28 kwietnia, 2017

Profesjonalne zdjęcia i filmy z drona

filmy promocyjne z drona filmowanie dronem filmy reklamowe z drona toruń

Filmowanie dronem

Ostatnio filmowanie dronem stało się wyjątkowo rozpowszechnione w związku z tym, że zapewnia mnóstwo korzyści. Głównie – mamy szansę nim nagrywać poniekąd wszystko. Szczegółowe wytyczne daje polskie ustawodawstwo, jakie zakazuje utrwalania w pamięci z bliska twarzy określonych osób (bez świadomości nagrywanych). Po drugie – takie filmy są nieocenione dla developerów, agentów, realizatorów uroczystości sportowych albo właścicieli gospodarstw rolnych. Kręcenie z powietrza opiera się na znakomitym sprzęcie, m.in. kamerach o jakości 4K. Potrafi odbywać zwroty w każdą stronę oraz w ogóle nie traci zarazem pewności. Również przedmiot filmu nie ulega zakłóceniom – a to naturalnie poniektórzy utrwalili w pamięci z odległych czasów, kiedy nie można było „pstryknąć” dokładnego zdjęcia aparatem fotograficznym zainstalowaną w telefonie komórkowym. Swoją drogą – wspomniane czasy już dawno odeszły w zapomnienie. Filmowanie z powietrza opiera się na współczesnej technologii, która dopuszcza wykonywanie niespotykanie wyraźnych zdjęć, przykładowo topografii terenu, co przede wszystkim dla właścicieli gospodarstw rolnych ma spore znaczenie.

Gdzie dron wykorzysta w pełni swoje możliwości?

Dzięki nowoczesnym dronom mamy szansę w łatwy sposób zebrać dokumentację dla agentów nieruchomości, którzy chcą posiadać naprawdę najwyższej jakości zdjęcia oraz filmy różnych posiadłości na sprzedaż. Chcą też, aby na ujęciach z drona znalazły się, np. dzielnica, w której jest postawiona własność, drogi szybkiego ruchu bądź atrakcje, przykładowo teatr lub siłownia. Dobrze przedstawiony produkt, to spora szansa na sprzedaż w przyciągającej dla nich cenie. Sporo biur nieruchomości wręcza zdjęcia z lotu ptaka konkretnych działek i materiały 360 stopni. Nabywca ma szansę więc gruntownie zaznajomić się z tym, co pragnie nabyć.

Filmy z drona są obowiązkowe podczas robienia obserwacji technicznych. Z oferty filmowania przy pomocy drona mogą skorzystać spółki budowlane, zakłady produkcyjne, zarządcy dróg oraz autostrad, rolnicy i geodeci. Drony dają radę utrwalać budynki rozciągające się na znacznej przestrzeni, przykładowo sieci przesyłowe. Statki powietrzne pilotowane zdalnie są zasilone w kamerę termowizyjną, która bezustannie nadzoruje ubytki ciepła (w przypadku elektrociepłowni).

Gospodarze też nie mogą skarżyć się, ponieważ współcześnie za pomocą dronów mogą szczegółowo rozplanować przebieg zbiorów i zoptymalizować użyźnianie ziemi. Drony są nieodzowne przy wycince chorych drzew i podczas kontrolowania ilości nasadzeń.

Wszelkie imprezy związane z aktywnością fizyczną, transmisje z różnych spotkań na żywo, zaślubiny, urodziny, imprezy muzyczne – mają możliwość pojawić się w obiektywie kamery zamontowanej w nowoczesnym dronie. Z całkowicie innej strony, a więc z powietrza. Przygotowywanie nietuzinkowych zdjęć z drona jest propozycją zwłaszcza dla nowożeńców i uczestników imprezy, którzy zamierzają dać im niebanalny prezent w tym istotnym dniu.

Spoty reklamowe dronem

Wszystkie przedsięwzięcia przy użyciu massmediów są użyteczne wówczas, gdy ich efektywność możemy realnie oszacować, np. liczbą Klientów korzystających z wyszukanej usługi albo nabywających określony produkt. Filmy promocyjne z drona z całą pewnością przyciągną dotychczasowych Nabywców i skuszą kolejnych. W dzisiejszych czasach wcale nie wystarczy już wydrukowanie broszur, ani sztampowe spoty promocyjne w telewizji (do jakich widzowie błyskawicznie zdążyli nawyknąć). Trzeba ich czymś zadziwić, a statki powietrzne pilotowane zdalnie nadają się na potrzeby omawianego zadania znakomicie. Ażeby pozyskać różnych Konsumentów, mamy możliwość nagrać atrakcyjny spot promocyjny z perspektywy drona dotyczący, przykładowo fascynującego obszaru do odwiedzenia w regionie. Z propozycji nagrywania dronem mają szansę skorzystać naleśnikarnie, hotele, ośrodki sportowe oraz rekonwalescencyjne, domy handlowe i spółki przewozowe. Więc wszystkie osoby, którym zależy na zarejestrowaniu materiału na dużo większym terenie – nie tylko wspaniałej dzikiej przyrody, lecz również środków transportu służących do przesyłania towaru na konkretnych odległościach. Nasz „skromny” Kraj nad Wisłą obfituje w ciekawą architektonikę i dziewiczą przyrodę, a udowodnieniem tej tezy jest to, że w każdym roku dają o sobie znać tysiące miejscowych oraz zagranicznych podróżników.

Spoty reklamowe dronem mogą być należycie zaaranżowane i gotowe do rozpowszechniania, m. in. w telewizji albo na ekranach LED. Kiedy planujemy we własnym zakresie zająć się wykańczaniem wszystkich zdjęć, w tym: wyszukiwaniem najkorzystniejszych oraz organizowaniem ich w odpowiedniej kolejności, to musimy ową możliwość uzgodnić z konkretną firmą od razu. Zatem, że chcemy otrzymać surowe kadry nadające się do dalszej obróbki.

Przeważnie firmy, jakie sprawnie zajmują się robieniem filmów i fotografii przy użyciu dronów, proponują całościowe usługi dopasowane na potrzeby indywidualnych wymagań każdego Kontrahenta, przykładowo zaprojektowanie profesjonalnego planu z ujęciem wszelakich wytycznych, zdjęcia z dronów w najwyższej jakości, tło instrumentalne albo profesjonalnie stworzona ścieżka dźwiękowa, a także opcja stworzenia jednej czy kilku grup językowych na potrzeby wykonanego filmu. Wszystkie ujęcia – więc wszystko to, co pozostało w pamięci drona – mamy możliwość umieścić na różnych nośnikach, m. in. na pendrive czy płycie DVD. Dzięki temu możemy w dowolny sposób go reprodukować, m. in. dla krewnych i przyjaciół.

Jeśli zainteresowała Cię tematyka nagrywania filmów i uzyskiwania fotografii w zupełnie nietypowy sposób, wejdź w link po prawej stronie – filmy reklamowe z drona – a znajdziesz o wiele więcej interesujących informacji.

Strona używa cookies
Ok