kancelaria adwokacka bydgoszcz prawnik usługi adwokat kancelaria
Adwokat radzi – nie spłacaj przedawnionych długów
Kwiecień 28, 2017
dj na wesele dj na wesela bydgoszcz wodzirej konferansjer
Wesele bez alkoholu – oczywiście ze znanym DJ-em
Maj 3, 2017

Wspaniała muzyka na Twoje wesele, czyli co może zrobić dla Ciebie DJ

dj na wesele gdańsk muzyka na wesele muzyka do pierwszego tańca

Mierz siły na zamiary, czyli samodzielna organizacja uczty weselnej

Już wkrótce ten wspaniały dzień, natomiast Ty absolutnie nie wiesz co po kolei robić? Zazwyczaj przed związkami, które pragną się pobrać, wyłaniają się dwie możliwości: albo samodzielnie zrobią cały ślub i przyjęcie weselne, albo polecą wypełnienie tego zadania specjalistom – czyli kreatorom ślubów. Jeżeli chodzi o zaplanowanie wesela na własną rękę, to niezbędny jest dobry dystans do całej sprawy, kłopotów oraz innych komplikacji, które będą pojawiały się znienacka. Musisz wtedy wykonywać wszelkie czynności wedle ponadczasowej maksymy „im szybciej, tym lepiej”. Im szybciej zainicjujesz planowanie wszelkich niuansów, jakie mają wystąpić w czasie ceremonii ślubu oraz imprezie weselnej, tym mniej w rezultacie będziesz się stresować. Najbardziej tym, że w trakcie z pewnością coś wyjdzie źle – zrobiony przez babcię piękny tort poleci na ziemię, zgubią się obrączki bądź jakiś z uczestników imprezy zupełnie nie będzie miał gdzie odpoczywać. Ażeby zdążyć z wszystkimi rzeczami na czas, musisz błyskawicznie przemyśleć co najmniej kilka spraw. Świetnie sprawdzi się terminarz przygotowań, bowiem wtedy w wolnej chwili będziesz mieć okazję do niego „rzucić okiem” oraz ocenić, czy wszystkie kroki są już przeprowadzone.

Jeśli dywagujesz, jaką propozycję wybrać, m. in. jaki DJ na wesele będzie najkorzystniejszy, wówczas zrób tak dużo telefonów, ile będzie potrzeba. W ogóle nie obawiaj się zwracać z pytaniami, przesyłać wiadomości e-mail i uzupełniać formularzy zgłoszeniowych. Jedynie wtedy ktoś może dobrać propozycję do Twoich pragnień. Niech nie spełni Twoich oczekiwań od razu pierwsza oferta, dlatego, że w przyszłości może okazać się, iż inny wykonawca ma coś znacznie ciekawszego do zaoferowania. Jeśli chodzi o DJ-a zestaw ze sobą konkretne oferty i wcale nie zniechęcaj się tym, że czasem może niestety nie być w nich tego, czego poszukujesz. Zazwyczaj orkiestra, DJ-e, wodzireje oraz inni muzycy potrafią urzeczywistnić Twoje wymagania i sugerować się sugestiami, które zdobędą, przykładowo kiedy chodzi o kompozycję do pierwszego tańca. Możesz jeszcze zasugerować się znajomymi, jacy najpierw sami przygotowywali wskazaną ucztę. Czasami oni będą posiadali namiary na dobrego DJ-a.

Musisz jak najszybciej jeszcze sporządzić niesamowicie wnikliwy harmonogram ślubu oraz uczty weselnej w taki sposób, ażeby niczego nie przeoczyć. Możesz to zrobić w zwyczajnym kalendarzu bądź z wykorzystaniem tablicy zawieszonej na ścianie, na której będą umieszczone wszystkie istotne sprawy. W czasie ceremonii ślubnej oraz weseliska możesz podpytać świadków, aby szczegółowo śledzili, żeby wszelkie zabawy odbyły się zgodnie z harmonogramem. Jeśli padła decyzja, ażeby wynająć DJ-a, który jednocześnie ma kompetencje wodzireja, wtedy możesz jeszcze jemu wyznaczyć określone zadania.

Do kogo można zwrócić się o pomoc w planowaniu wesela?

Kiedy zupełnie nie dasz rady przygotować ślubu oraz przyjęcia weselnego na własną rękę, jest to szczególnie dla Ciebie zbyt trudne wyzwanie, wówczas możesz wynająć eksperta ślubnego (jaki będzie sterował technicznymi rzeczami) i DJ-a z doświadczeniem. Doradca ślubny zdobędzie salę weselną, wybierze jadłospis, wybierze ozdoby do Kościoła i multum innych „detali”. DJ na wesele będzie kierował oprawą muzyczną i grami dla gości. To on będzie szacował długość konkretnych zdarzeń,

inspirował wszystkich do tańca, miał pozytywny wpływ na atmosferę oraz ilość ciężkiego dymu podczas pierwszego tańca. Powinnością doradcy ślubnego jest maksymalne odciążenie Państwa młodych w przygotowaniach do ślubu, a DJ jest i wykonuje swoje obowiązki już na imprezie weselnej (a więc w miejscu, w którym konsultanta już nie ma).

Tutaj możesz obejrzeć film z wesela, na którym wystąpił znany DJ

DJ pewnie absolutnie nie jest nieodzowny w Kościele wtedy, kiedy grany jest Marsz Mendelssohna. Bez takiej osoby jednak żadna uroczystość nie będzie miało tak niezwykłej atmosfery, optymalnej ilości komizmu oraz atrakcji, na jakie czekają uczestnicy imprezy. Nim dopasujesz fajny repertuar na własne wesele, zastanów się nad jedną kwestią:chcesz zaspokoić swoje potrzeby czy przybyłych gości? Niewłaściwie wyselekcjonowana ścieżka dźwiękowa potrafi sprawnie nadwyrężyć każde wesele. Zaproszeni goście w tej sytuacji zwyczajnie pozostają przy jedzeniu, spożywają to, co jest na nim umieszczone i rozmawiają ze sobą. Spora liczba kawałków powinna być naturalnie taka, jaka Tobie przypadła do gustu. Trzeba jednak wstawić parę kompozycji, podczas których mogą biesiadować najmłodsi i najstarsi przedstawiciele rodów.

Taniec Państwa Młodych jest na przyjęciu weselnym bardzo istotny, dlatego ustal wraz z DJ-em, jaki utwór ma zostać zagrany i w jakim stylu. Obecnie bardzo modny stał się ciężki dym, dzięki któremu tańczący prezentują się jakby szybowali w obłokach. Obsługę przedstawionego akcesorium lepiej zostawić fachowcom, bo oni naturalnie wiedzą, czy w najbliższym czasie urządzenie ma zacząć działać oraz jakiego typu substancja musi się w nim znaleźć. Może to zrealizować bez wątpienia profesjonalny DJ na weselu, który posiada powyższy sprzęt i może go użyć.

Jeżeli ciekawi Cię problematyka weselna, a konkretniej oprawa instrumentalna, która musi koniecznie się na nim znaleźć, kliknij w link tutaj – DJ na wesele

Strona używa cookies
Ok