Kursy bezpiecznej jazdy - Jazda defensywna - Prawo jazdy
Prawo jazdy to tylko początek – kilka porad jak być lepszym kierowcą
2 marca, 2010
Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Jakie okna kupić do swojego domu?
19 marca, 2013

Organizacja urodzin dla dzieci to nie lada sztuka. Myślimy, że nasze maluchy nie mają zbyt wygórowanych wymagań, aczkolwiek w temacie swoich urodzin są często bardzo uparte. Oryginalne pomysły są bardzo potrzebne, tak jak atrakcyjne zabawy i grupka przyjaciół, z którymi solenizant będzie bawił się w ten niesamowity dzień w roku. Rodzice mogą zdecydować się, czy zorganizować urodziny dla dzieci w sali zabaw, czy u siebie w domu. Dobrym pomysłem jest także zorganizowanie przyjęcia w popularnej restauracji, gdzie animatorzy zatroszczą się o rozrywkę dla dzieci. W sieci możemy znaleźć wiele ciekawych pomysłów na urodzinowe aranżacje, kolorowe torty, czy pasjonujące zabawy. Obecnie możesz przy niewielkich kosztach zorganizować dla swojego dziecka urodziny, o których długo nie zapomni. Jeśli impreza urodzinowa Twojego dziecka zbliża się w szybkim tempie, a Ty wciąż nie wiesz co wymyślić, przeczytaj nasz poradnik po urodzinowych zabawach. Przedstawiamy najciekawsze rozwiązania na urodziny i modne inspiracje dla rodziców.

Urodziny dla dzieci w domu – czemu nie?

Możliwości na zrealizowanie urodzin dla Twojego malucha w domu są potężne. Potrzebna jest szczypta wyobraźni, odpowiedni moment i sprawne ręce do pracy. Obecnie urodziny dla dzieci możesz zorganizować bez niczyjej pomocy, gdyż mnóstwo sklepów proponuje gotowe rozwiązania. W Internecie odszukasz wiele pomysłów na ciekawe, domowe dekoracje, słodkie potrawy dla dzieci i przyjazne zabawy. Lecz nie wszystko na raz. Odpowiedz sobie na pytanie co Twoje dziecko uwielbia najmocniej na świecie. Czy interesuje się kosmosem? Czy chciałoby zostać astronautą czy modelką?A może lubi spędzać czas w kinie? Dopasowanie motywu przewodniego imprezy urodzinowej do zainteresowań Twojego dziecka to połowa sukcesu. Zorganizuj zabawy pod kątem pasji Twojego dziecka i kup fajne nagrody. Przecież każdy uwielbia niespodzianki. Pomyśl jak przystroić stolik dla gości i jakie potrawy przygotować. W sieciowych sklepach papierniczych znajdziesz kolorowe nakrycia, które po skończonym przyjęciu możesz wyrzucić, zaoszczędzając czas na myciu naczyń. Poszukaj w swojej okolicy sklepu oferującego kostiumy na wynajem, lub sama uszyj kilka strojów, w których dzieci będą się bawić. W takim razie co z zdobieniem domu? Jeśli masz możliwość kupienia kartonów, jesteś w stanie szybko wybudować pałac dla księżniczek, lub wyścigówkę dla małych kierowców. Pamiętaj tylko, że przygotowania zajmują trochę czasu, dlatego też , jeśli to możliwe nie odkładaj wszystkiego na ostatnią chwilę. Organizacja urodzin dla dziecka w mieszkaniu to mniejsze koszty, choć więcej pracy. Jeżeli jednak masz większe budżet i nie masz czasu by zorganizować przyjęcie urodzinowe dla dzieci w domu, idealną opcją będzie dla Ciebie sala zabaw.

Sala zabaw – mnóstwo atrakcji w jednym miejscu.

W większości sal zabaw zamontowana została konstrukcja, w której dzieci odkryją takie atrakcje jak baseny z kulkami, rury do zjeżdżania, ścianki wspinaczkowe, czy mini trampoliny. Każda sala zabaw oferuje również tematyczne sale urodzinowe, z których można wybrać tą najbardziej pasującą do pasji dziecka. Dużym walorem organizacji urodzin dla swojej pociechy w sali zabaw jest fakt, że rodzice mogą przez cały dzień odpocząć, lub zrobić to na co od dawna mają ochotę. W sali zabaw zatrudnieni są animatorzy, którzy zapewniają maluchom rozrywkę i bezpieczeństwo. Zajmują się oni opracowaniem planu urodzin, który jest dokładnie omawiany z Klientem. Podczas trwających już urodzin prowadzą wszelkie zabawy i dbają o bezpieczeństwo dzieci na sali. Praktycznie każda sala zabaw posiada kawiarnię, lub mini restaurację, przygotowującą zdrowe przekąski dla najmłodszych. Jeśli nie na jej powierzchni nie znajduje się kuchnia, w takiej sytuacji proponuje potrawy z zaprzyjaźnionej firmy. Organizując urodziny dla dzieci w sali zabaw możesz być pewna kompletnej i rzetelnej obsługi imprezy. Takie placówki gwarantują wysokie standardy bezpieczeństwa i higieny, więc nie musisz się martwić o komfort swojego dziecka i jego gości.

Przykładowe zabawy urodzinowe

Propozycji atrakcji urodzinowych jest co nie miara. Możesz zaczerpnąć z wszystkim znanych rozrywek, takich jak ciuciubabka, lub ożywić nie co imprezę, przygotowując rewię mody dla dziewczynek, lub wyprawę do dżungli dla chłopców. Wszystko zależne jest od tego, czym Twoje dziecko się pasjonuje. Jeżeli Twoja córka lubi oglądać bajki o księżniczkach, zorganizuj dla niej imprezę taneczną w sali balowej. Dziewczynki i chłopcy mogą przebrać się w przebrania rodem z średniowiecza, które dla nich wypożyczysz lub uszyjesz. Przy użyciu kartonu, lub strojąc wnętrze swojego salonu, stwórz klimat na miarę królewskich zamków. Naucz dzieci tańczyć i po prostu włącz muzykę. Dzieci doskonale odnajdą się w tym temacie. Możesz także zorganizować
zabawę w poszukiwanie zaginionego pantofelka, na podstawie zabawy ciepło\zimno.

Dla chłopców sprawdza się zorganizowanie zabawy z gatunku Indiana Jones. Stwórz legendarną historię i stwórz dla każdego z swoich gości sekretną mapę. Schowaj skarb w swoim ogródku, domu, czy w lesie. Możesz przygotować podchody, podczas których dzieci będą wykonywać kolejne zadania, pomagające im w dotarciu do celu. Dla nie co starszej młodzieży zorganizuj zabawę w geocaching. Wystarczy ukryć w jakimś miejscu dany przedmiot i wprowadzić jego współrzędne w urządzenie gps. Urządzenie zaprowadzi dzieci do celu, a one spędzą aktywnie znaczną część dnia. Dobrym pomysłem jest również magiczny spektakl, podczas którego dzieciaki nauczą się prawdziwej mocy iluzji.

Zdecydowałaś się już co jest dla Ciebie najkorzystniejsze – domowe przyjęcie urodzinowe czy sala zabaw? Pamiętaj, że przy wyborze liczy się zadowolenie Twojego dziecka. Jeśli dokładnie przygotujesz się na jego urodziny, nie będzie ważne czy zrobione są one w domu, czy w fachowej sali zabaw.

Jeśli jednak lepszą opcją jest dla Ciebie sala zabaw, zapraszamy na stronę www sali zabaw w Poznaniu. Od wielu lat przygotowujemy urodziny dla dzieci w różnym wieku. Zapewniamy najlepszą opiekę, pełne emocji rozrywki i smaczne jedzenie. Zapewniamy, że Twoje maleństwo wyjdzie od nas uśmiechnięte!

Aby przejść na naszą witrynę kliknij ten link: sala zabaw Poznań.

Strona używa cookies
Ok