Chłodnictwo Warszawa
Lipiec 13, 2016
Nowoczesne instalacje C.O..
Lipiec 27, 2016

W erze masowych usług bardzo ważne jest zabezpieczenie towarów. Bez względu na rodzaj transportu każdy producent chce zapewnić swoim produktom najwyższą jakość. Dba zatem o nowoczesne i praktyczne rozwiązania, które zabezpieczają towar przed zniszczeniem i wilgocią. Materiały do pakowania, bo to właśnie o nie się rozchodzi, wytwarzane są z najdokładniejszą starannością. Są trwałe mechanicznie, elastyczne i niepodatne na przedarcia. Bardzo często tworzone są także z myślą o wyglądzie opakowania. Jako producent siatki do owijania palet, jesteśmy stanie dostarczyć naszym Klientom stosowne rozwiązania w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdego dnia rozmawiamy z wieloma Klientami. Analizując ich wymagania zdajemy sobie sprawę z tego czego oczekują od właściwości produktów do pakowania. Precyzyjnie dobieramy produkty do Państwa potrzeb. Oferujemy takie produkty jak: siatka do owijania palet, worki do węgla i kaptury foliowe.

Siatka do owijania palet – najlepszy produkt w atrakcyjnej cenie

Wilgoć jest najczęściej istotnym problemem z jakim walczą pracownicy magazynów. Zależnie od świeżości produktu, zbyt obfite zawilgocenie może prowadzić do jego zepsucia. Oferowana przez naszą firmę siatka do owijania palet to materiał który eliminuje zjawisko kondensacji, powstałe w rezultacie różnicy temperatur. Ta siatka zapewnia korzystną wentylację towaru i może być z powodzeniem wykorzystywane do przewożenia, bądź też zabezpieczania takich artykułów jak mleko, drewno, warzywa, czy owoce, które potrzebują wysokiego stopnia świeżości. Siatka elastyczna do owijania palet wyróżnia się dużą wytrzymałością na rozdarcie i działanie promieni ultrafioletowych. Jako producent siatki do owijania palet przygotowujemy spersonalizowany do Państwa wymagań produkt. Gwarantujemy dowolny wybór wielkości jak i gramatury siatki. Siatka do owijania palet może być stosowana w ręcznie lub też w owijarkach automatycznych, ponieważ jest bardzo wysoce praktycznym produktem.

Kaptury foliowe – optymalizacja pakowania w 100%

Łatwe pakowania produktów na paletach jest już w zasięgu Waszych rąk. Kaptury foliowe na palety idealnie nadają się do ochrony towaru w trakcie dalekiego transportu. Nie dopuszczają szkodliwych promieni UV i są wytrzymałe na zmieniające się warunki atmosferyczne. Wytwarzamy kaptury foliowe wykonane z folii opakowaniowej i kaptury foliowe termokurczliwe. Kaptury foliowe termokurczliwe działają w oparciu o proces zgrzewania. Podczas zgrzewania doskonale dostosowują się do kształtu i rozmiaru ładunku, gwarantując najbardziej dokładne warunki bezpieczeństwa. Kaptury foliowe na palety posiadają jeszcze jedną, istotną zaletę. Mogą być dowolnie zabarwione i wyposażone w ciekawą grafikę, nadrukowaną na wierzchu. Dzięki temu stają się idealnym nośnikiem informacji reklamowej, którą dostrzeże każdy z odbiorców Twojego towaru. Produkt taki jak kaptury foliowe na palety doskonale zabezpieczy Twój towar przez zniszczeniem i wilgocią.

Kolorowe worki do węgla

Worki do pakowania węgla wyróżnia elegancki wygląd. Są one produkowane po to by zagwarantować optymalne warunki magazynowania węgla i atrakcyjną formęinformacji reklamowej. Jako producent artykułów do pakowania, zapewniamy także praktyczne rozwiązania reklamowe. Na każdym zamówionym przez Ciebie worku zaprojektujemy ciekawą informację o Twoim produkcie. Uważamy, że jest to fajny sposób na przyciągnięcie nowych Klientów i utrwalenie się w ich świadomości na dłużej. Worki do pakowania węgla tworzone są z odpornych surowców o zróżnicowanych pojemnościach 5 – 50 kg . Na specjalne zamówienie Klienta wytwarzamy także worki o niestandardowych rozmiarach.

Siatka rolnicza – niespotykana wytrzymałość, dowolne rozmiary

Będąc producentem siatki ogrodzeniowej wiemy, że najistotniejsze jest bezpieczeństwo. W szczególności dla rolników, którzy nieustannie walczą z głodną, leśną zwierzyną. Proponowana przez nas siatka rolnicza to konkurencyjna cena i wydajność w jednym.Oprócz oczywistego zastosowania, siatka rolnicza może być również używana do belowania siana i słomy. Jest to zatem produkt o unikalnych właściwościach. W naszym sklepie produkujemy siatkę o wybranych przez Klienta rozmiarach. Dopasowujemy się do jakichkolwiek potrzeb Klienta i gwarantujemy natychmiastową realizację zamówienia. Siatka rolnicza produkowana jest z materiałów o doskonałej jakości, co powoduje, że jest praktycznie bezkonkurencyjnym produktem.

Zapinki do zabezpieczenia ładunków – praktyczne i trwałe

Podczas pakowania tak samo ważną rolę spełniają akcesoria, które finalnie zabezpieczają towar przed uszkodzeniami, zawilgoceniem i promieniami UV. Produkty takie jak taśmy polipropylenowe i zapinki do ładunków stanowią ostateczny krok do precyzyjnej ochrony towarów. Używając taśmy polipropylenowe gwarantujesz sobie maksimum komfortu i doskonałą jakość zabezpieczeń. Przez wzgląd na atrakcyjną cenę i wysoką wytrzymałość, taśmy PP są jednym z najpopularniejszych akcesoriów do pakowania. W ofercie mamy również zapinki do przypinania ładunków, które doskonale mocują każdy rodzaj towaru na palecie. Dzięki doskonałej trwałości złącza powinny być stosowane zawsze tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo towaru.

Jako producent siatki do owijania palet i innych produktów do pakowania jesteśmy w stanie spełnić wszelkie oczekiwania naszych Klientów. Dbamy o fachowe zabezpieczenia ładunków przed zawilgoceniem i zniszczeniem. Od kilku lat zapewniamy naszym Klientom nowoczesne i wydajne rozwiązania w dziedzinie pakowania. Realizujemy spersonalizowane zlecenia i dotrzymujemy wyznaczonych terminów. Oferujemy wysoką jakość produktów w przystępnej cenie, co sprzyja dalszej współpracy. Bezpieczeństwo Twojego ładunku to dla naszej firmy główny priorytet.

Zajrzyj na naszą stronę www i wybierz produkt dla siebie: kaptury foliowe na palety.

Strona używa cookies
Ok