Okna PCV - Producent okien PCV - Okna pasywne - Okna Benmar
Jakie okna kupić do swojego domu?
19 marca, 2013
Depilacja laserowa mężczyzn skuteczne usuwanie owłosienia z ramion i pleców
Depilacja laserem medycznym pleców
6 stycznia, 2016

SeedArt to fachowcy w kwestii projektowania ogrodów. Nasze projekty cechują się detalizmem i prostą elegancją. Projektowanie ogrodów to dla nas coś więcej niż praca. To marzenie, które się ziściło, dlatego też w każdy projekt wkładamy całe serce. Wykorzystujemy niecodzienne pomysły i tworzymy z nich piękne ogrody. Firma ogrodnicza Seedart to profesjonalizm w każdym calu.

Firma ogrodnicza SeedArt oferuje:

  • projektowanie ogrodów;
  • zakładanie ogrodów;
  • zakładanie trawników;
  • projektowanie i tworzenie nawierzchni z kostki brukowej;
  • pielęgnacja zieleni w ogrodzie;

Projektowanie ogrodów dla każdego

Projektowanie ogrodów to nie łatwe zadanie. Najpierw staramy się zaznajomić z oczekiwaniami naszych Klientów, aby dalej dopasować do nich odpowiedni styl i kolory w ogrodzie. Nasi Klienci są wyjątkowi, dlatego też każdy, tworzony przez nas ogród cechuje się indywidualizmem i oryginalnymi motywami dekoracyjnymi. Projektując ogrody bierzemy pod uwagę takie elementy jak zdolności i zaangażowanie w prowadzenie ogrodu, podział przestrzeni, wymiary i stan terenu, oraz upodobania Klientów. Dokładne pomiary i szczegółowa analiza kondycji gleby i nasłonecznienia działki pozwala nam na zaprojektowanie ogrodu, który będzie idealnie pasował do Państwa gustu.

Usługi związane z zakładaniem ogrodu

W fazie projektowania ogrodu tworzymy jedynie wizję, którą szybko staramy się urzeczywistnić. Zanim rozpoczniemy budowanie ogrodu dla Ciebie, Używając specjalistycznego sprzętu wyrównamy teren i wyposażymy glebę w odpowiednie składniki odżywcze. Na przygotowanym terenie stworzymy takie elementy ogrodu jak kwietniki, rabaty kwiatowe, oczka i kaskady wodne, skalniaki, place zabaw dla dzieci, mini boiska sportowe, a także tarasy. Wykorzystywane przez naszą firmę ogrodniczą dekoracje ogrodowe bazują na naturalnych materiałach, takich jak drewno, kamień czy skała. Budujemy także kompleksowe instalacje wodne, które znacznie upraszczają pielęgnację roślin w ogrodzie. Zbudujemy Twój ogród od początku do końcai to w mgnieniu oka.

Zakładanie trawników z rolki i z siewu

Firma ogrodnicza Seedart specjalizuje się także w zakładaniu trawników. Jesteśmy w stanie stworzyć dla Państwa piękny i głęboko zielony trawnik na dowolnej powierzchni – przed domem, przed firmą, w parku, w przestrzeni publicznej czy na boisku sportowym. Trawnik zakładamy na dwa sposoby – tradycyjny, czyli z siewu i nowoczesny, znacznie szybszy, z rolki. Samodzielnie komponujemy mieszanki traw, które najlepiej nadają się na daną działkę. Trawnik z rolki jest szczególnie polecany osobom, które nie mają na co dzień zbyt dużo czasu, by zadbać o swój trawnik. Natomiast trawnik z siewu to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które marzą o pięknym trawniku na długie lata.

Nawierzchnie z kostki brukowej

Kostka brukowa to materiał budowlany, który cieszy się w ostatnim czasie ogromną popularnością. Tworzone z niej nawierzchnie są odporne na zniszczenia i bardzo atrakcyjne. Nasza firma ogrodnicza jest ekspertem w budowaniu nawierzchni z kostki brukowej. Mamy możliwość stworzyć nawierzchnię od dowolnym wzorze i właściwie dostosować kolor który będzie pasował do otoczenia. Stworzymy dla Państwa nawierzchnie z kostki brukowej, takie jak: podjazdy, ścieżki, drogi dojazdowe do posesji, czy posadzki w ogrodzie.

Pielęgnacja ogrodu

Jako firma ogrodnicza opiekujemy się ogrodami naszych Klientów. Świadczymy usługi ogrodnicze, które polegają przede wszystkim na nawożeniu, podlewaniu i przycinaniu roślin ogrodowych. Dodatkowo kosimy trawę, sprzątamy i odśnieżamy ogrody, a także zabezpieczamy rośliny przed mrozem w okresie zimowym. Zawsze mogą się Państwo zdać na naszą pomoc w zakresie pielęgnacji ogrodu.

W naszym wyposażeniu znajdują się maszyny i środki ochrony roślin, dzięki którym możemy świadczyć profesjonalneusługi ogrodnicze. Szeroka wiedza w dziedzinie roślin i współpraca z lokalnymi firmami ogrodniczymi, sprawia, że tworzymy ogrody pełne wielobarwnych i zmysłowo pachnących kwiatów. Dodatkowo umiejętność analizy terenu wpływa na konkurencyjną pozycję naszej firmy. Zajmiemy się Twoim ogrodem tak jak należy

SeedArt stworzy dla Ciebie wyjątkowy ogród. Nawet po krótkiej rozmowie możemy określić Twoje oczekiwania i znaleźć dla Ciebie właściwy styl ogrodu. Spełnimy Twoje sny o pięknym ogrodzie. SeedArt to firma z , której możesz zaufać. Czerpiemy ogromną radość z pracy z naszymi Klientami. Dbamy o to, aby zaprojektowany przez nas ogród odpowiadał idealnie gustom Klientów. Każdy nasz pomysł jest nietypowy, a każda realizacja motywuje nas do projektowania jeszcze piękniejszych ogrodów.

Strona używa cookies
Ok