Kancelaria notarialna pieczątka notariusza
Kancelaria notarialna – co w niej załatwimy?
Styczeń 13, 2018
Usługi geodezyjne - Wytyczanie granic działki i punktów granicznych
Usługi geodezyjne – Wytyczanie granic działki i punktów granicznych
Sierpień 31, 2018

Wynajem autokarów wycieczkowych – jak zorganizować wycieczkę

Wynajem autokarow Torun autobusy wycieczkowe do wynajecia

Chcesz wyjechać? Co jest ważne przy wyborze przewoźnika?

Każda wycieczka zaczyna się od ważnej kwestii, jaką jest wynajem autokaru. W jakiej firmie najlepiej wynająć autokar ? Aby nie zgubić się w gąszczu ofert, sprawdź na co zwrócić uwagę zanim wynajmiesz autokar.

REZERWACJA BILETÓW ON-LINE

Coraz więcej firm przewozowych ma opcję rezerwacji biletów on-line. Jest to bardzo wygodny sposób na organizację podróży. Z każdego miejsca i o każdej porze możesz zorganizować podróż sobie i innym. Żeby to zrobić musisz mieć tylko komputera lub tableta oraz dostępu do internetu. Po dokonaniu rezerwacji internetowej najczęściej otrzymujesz plik pdf, czyli e-bilet, który możesz wydrukować, lub pokazać kierowcy w wersji elektronicznej. E-bilet to doskonałe rozwiązanie, ponieważ nie musisz go drukować.

Dodatkowym plusem rezerwacji biletów przez internet (szczególnie z wyprzedzeniem) jest możliwość uzyskania rabatu. Wiele firm oferujących wynajem autokarów ogłasza specjalne oferty promocyjne dla klientów, którzy kupują bilety przez internet. Jeżeli szukasz odpowiedniego środka lokomocji, koniecznie sprawdź, czy wybrana firma transportowa oferuje internetową sprzedaż biletów.

SPRAWDŹ, JAKIM AUTOKAREM POJEDZIESZ

Przy organizowaniu wielogodzinnej podróży, ważnym aspektem będzie komfort pojazdu autobusu, w którym przyjdzie nam spędzić długie godziny. spróbuj upewnić się, czy wynajęty przez nas przewoźnik wygodną podróż. Wiele firm przewozowych udostępnia na swoich stronach internetowych zdjęcia wyposażenia swoich pojazdów- zapoznaj się z nimi! Sprawdź, czy siedzenia można regulować, czy jest wystarczająco dużo miejsca na nogi. Może to być istotne szczególnie w razie szczególnie męczącej drogi- będziesz mógł odpocząć , dzięki czemu droga minie ci w mgnieniu oka Nie ma nic gorszego, niż {długa podróż w niekomfortowych warunkach}

Kolejnym bardzo istotnym aspektem wyposażenia każdego busa jest klimatyzacja. Postaraj się więc sprawdzić, busy są w nią wyposażone. Wielogodzinna podróż w upale lub marznięcie bez ogrzewania to także bardzo ważna kwestia każdej dalekiej podróży.

Nikomu nie trzeba tłumaczyć jak ważnym elementem jest wbudowana toaleta. Jest to element niezbędny szczególnie kiedy szukasz autokaru na wycieczkę szkolną. Dzięki autobusom z toaletą na pokładzie, zapewnisz swoim podopiecznym nieograniczony dostęp do łazienki, dzięki czemu unikniesz przedłużających podróż postojów.

Jeżeli należysz do osób, które nie potrafią spać w podróży przed rezerwacją biletów dowiedz się, czy wybrany przez ciebie autokar jest zaopatrzony w telewizor, gniazdka, oraz czy ma dostęp do Wi-Fi. Dzięki gniazdkom na pokładzie będziesz mógł także popracować, zrelaksować się oczywiście tylko wtedy, gdy nie zapomnisz zabrać ze sobą ładowarki!

UPEWNIJ SIĘ, ŻE BĘDZIESZ BEZPIECZNY

Podróże, zwłaszcza te długie, bywają stresujące. Nie wszyscy lubimy dalekie podróże. Dlatego przed drogą upewnij się, że kierowcy wybranego przez ciebie przewoźnika, wynajętego przez ciebie przewoźnika zostali odpowiednio przeszkoleni. Sprawdź, czy kierowca prowadzący twój pojazd ma zmiennika. Warto wiedzieć, że kierowca, który prowadzi pojazd przez 4,5 godziny, jest zobowiązany do skorzystania z minimum 45 minut przerwy. Oczywiście nie musi on wykorzystać tej przerwy w trakcie jednego postoju: przerwa może być podzielona na krótsze pauzy.. Jeżeli podczas podróży zauważysz, że kierowca zbyt długo prowadzi pojazd i nie ma zmiennika, to znak, by nigdy więcej nie korzystać z usług danego przewoźnika. Najlepiej jednak sprawdzić wynajmowanego przewoźnika jeszcze przed podróżą. Nawet kiedy różnice w cenie są bardzo duże a nie mamy gwarancji, że wybrana przez nas firma wynajmująca autokary kierowcy danej firmy są wykwalifikowani i bezpiecznie dowiozą nas na miejsce, lepiej zainwestować w bilet trochę droższy i nie obawiać się czy, nasz kierowca będzie miał zmiennika i nie zaśnie za kierownicą. Pamiętaj, że bezpieczeństwo i komfort to najważniejszy obowiązek każdej firmy przewozowej wobec swoich klientów.

SPRAWDŹ, CO SĄDZĄ INNI

Decydując się na skorzystanie z usług danej firmy wynajmującej autokary, warto zapoznać się z opiniami innych klientów Dzięki temu będziesz pewien, że wybrałeś odpowiednią firmę. Pamiętaj, że warto korzystać z opinii innych użytkowników, żeby nie doznać zawodu i nie przepłacić.

Wiele osób nie przepada za dalekimi podróżami i często denerwuje się przed drogą. Kiedy wybór przewoźnika okazuje się nietrafiony, możemy się narazić na długie godziny w niekomfortowych warunkach. Powyższy miniporadnik może wydać się niektórym dosyć oczywisty, jednak czasami bardzo łatwo przeoczyć podstawowe kwestie. Komfort w podróży ma znaczenie dlatego należy dobrze przemyśleć wybór przewoźnika.

Więcej na http://www.autokaryhermes.pl/

Strona używa cookies
Ok