Skup aut Wrocław - Skup aut Kraków - Skup samochodów Wrocław - Skup samochodów używanych - Skup aut powypadkowych - Sprzedaż samochodów używanych Wrocław
Zakup nowego samochodu
8 marca, 2017
Dekoracje ślubne - Dekoracje weselne - Dekoracje na ślub - Organizacja wesel - Dekoracje ślubne Toruń - Dekoracje samochodu weselnego
Organizacja idealnego ślubu
9 marca, 2017

Bezpłatna wizytówka w katalogu dla Twojej firmy

Katalog firm - Bezpłatny katalog firm - Darmowy katalog firm - Wizytówka w katalogu firm

W dobie nieustannie modernizowanych algorytmów co raz trudniej jest znaleźć idealny sposób na skuteczne pozycjonowanie stron www. W ciągu roku Google wprowadza prawie 500 modyfikacji do swoich algorytmów, co podnosi precyzję indeksowania stron www. Tak niedawno bo kilka lat temu jedną z najskuteczniejszych strategii pozycjonowania było katalogowanie stron. A jak dziś wygląda mechanizm dodawania stron do katalogów z pozycji uaktualnionego algorytmu Pingwin? Pokażemy Tobie na przykładzie jednego z naszych Klientów, że bezpłatna wizytówka w katalogach stron to ciągle doskonałe rozwiązanie na pozyskanie wartościowych linków, no i niewątpliwie wysokiej pozycji w Google. Zobaczcie zatem jak katalog firm może wpływać na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych.

Czym jest darmowy katalog firm?

Na początku zacznijmy od tego, czym tak właściwie są nieodpłatne katalogi firm. Są to tradycyjne strony www o dość oryginalnej misji, jaką jest zbieranie najważniejszych wiadomości o firmach działających w całej Polsce, jak i za granicą. W pojedynczym spisie firm przechowywane są tysiące darmowych wizytówek charakteryzujących między innymi typ firmy i odsyłające do samej strony głównej wybranego przedsiębiorstwa. Bezpłatna wizytówka w katalogu firm ma najczęściej funkcję opisu, gdzie my jako klienci mamy możliwość oprócz informacji związanych z kontaktem zamieszczać również najważniejsze słowa kluczowe. Popatrzmy teraz jak prezentuje się mechanizm dodawania wizytówki swojej firmy do bezpłatnego katalogu. Najpierw powinniśmy określić kategorię tematycznie związaną z aktywnością naszej marki. Mamy także swobodę doboru adekwatnej podkategorii. Później wpisujemy adres witryny internetowej swojego przedsiębiorstwa z przymusowym http:// na wstępie. Zostanie stworzony dla nas specjalny formularz, który należy dokładnie uzupełnić. W tym momencie możemy wybrać kilka możliwości – dodać wpis gratis (pojawi się w ogólnych wynikach) lub uiścić opłatę za wyróżnianie wizytówki (wtedy będzie ona opublikowana na stronie głównej katalogu). Planując wynagrodzić właściciela katalogu masz szanse umiejscowić na swoim portalu link zwrotny. Jest to jednak alternatywne działanie.Po wszystkim musisz kliknąć „Wyślij zgłoszenie” i zaczekać na akceptację moderatora. Darmowa wizytówka w katalogu firm to znakomity sposób na pozyskanie wartościowego linku do swojej strony. Ok, sprawdźmy w tym momencie, jak katalogowanie wpływa na proces pozycjonowania.

Jak katalogowanie strony przyczyniło się do sukcesu jednego z naszych Klientów?

Opowiemy Ci w tym momencie historię jednego z naszych Klientów, który inwestując w usługę dodania bezpłatnej wizytówki, polepszył pozycję swojej strony internetowej w Google, pozyskując kilku nowych Klientów w każdym tygodniu. Pan Piotr zgłosił swoją wizytówkę konkretnie 3 miesiące temu. Zgodził się na to żebyśmy obserwowali jego stronę na potrzeby zbadania efektywności katalogowania. Najpierw, zanim wpis został zaindeksowany praktycznie nikt nie śledził strony Klienta. Jedynie kilka wejść w ciągu kilku dni. Po 3 dniach wiadomość o nowej wizytówce w naszej bazie trafiła do Google. W związku z tym, że page rank naszego nieodpłatnego katalogu jest bardzo wysoki, odnośnik prowadzący do strony Pana Piotra został przez roboty Google oceniony jako dość pozytywny. Przez następne kilka dni pozycja strony Pana Piotra w Google zaczęła się reorganizować. Finalnie po dodaniu darmowej wizytówki do naszego katalogu, strona firmowa Klienta ustawiła się na 19 miejscu. Przedtem obejmowała pozycję 32 przez kilka miesięcy, więc był to całkiem znaczny wzrost.To nie był jednakże końcowy efekt naszej współpracy. Pan Piotr był tak ogromnie zadowolony z początkowych skutków, że zechciał nabyć promowaną wizytówkę. Taka usługa w naszym portalu kosztuje jedynie 3 złote + VAT za 30 dni publikacji. Okazało się to wystarczające, żeby strona www Pana Piotra zaindeskowała się na 1 stronie organicznych wyników wyszukiwania, a dosłownie na 8 pozycji. Sprawiło to, że suma Klientów ciekawych usług Pana Piotra wzrosła 5 krotnie. Z powyższego przypadku można wywnioskować dwie kwestie – dodawanie stron do bezpłatnych katalogów to wciąż idealny sposób na zwiększenie pozycji strony w wynikach wyszukiwania Google, a także doskonała odmiana reklamy internetowej.

Plusy darmowego katalog firm

Czemu dobrze jest zdecydować się na bezpłatne wizytówki w naszym katalogu stron? Katalog SEO prowadzony przez naszą agencję to moderowany i wciąż modyfikowany spis stron www. i firm działających w naszym kraju. Kilkadziesiąt razy w tygodniu dodajemy kilka nowych wizytówek. Dzięki moderacji pozycja naszego bezpłatnego katalogu wciąż rośnie. Kolejnym plusem są mocne zabezpieczenia kontrolowane przez naszych administratorów. Strona nie jest narażona na ataki hakerów, ani spamowana przez niepożądanych użytkowników. Kolejną korzyścią jest nowoczesna metoda katalogowania. Publikacja bogatych w słowa kluczowe , niepowtarzalnych wizytówek podwyższa efektywność pozycjonowania. Przykłady Klientów naszej agencji mówią same za siebie – darmowa wizytówka w katalogu firm to korzystna metoda pozycjonowania. Już teraz opublikuj bezpłatną wizytówkę swojej firmy, lub skorzystaj z płatnej opcji promowania wizytówki w naszym katalogu firm. Czekamy na Twój ruch.

Strona używa cookies
Ok