Układanie kostki Toruń
15 września, 2020
Jak kupić dom
15 września, 2020

Program enova365 -wdrożenia

System enova365 to nowatorski system ERP, który sprawi, że kierowanie przedsiębiorstwem staje się przejrzyste i kompleksowe. To interaktywne środowisko, stosujące jedną bazę danych, składające się z modułów dopasowanych do potrzeb każdego typu przedsiębiorstwa. Producentem systemu enova365 jest firma Soneta, która posiada ugruntowaną pozycję na polskim rynku, dzięki ponad 20 letniej praktyce w branży i nowoczesności używanych metod technologicznych.

Czym jest system ERP?
ERP ang. Enterprise Resource Planning to w pełni responsywny system, składający się z modułów połączonych ze sobą w czasie rzeczywistym, integrujących i pomagających rozporządzanie zasobów firmy. Dopasowany do rozmiaru działalności, dzięki możliwości selekcji modułów oraz zwiększenia ich ilości z uwagi na format potrzeb.

Jak system enova365 działa na przedsiębiorstwo?

Środowisko ERP umożliwia kompleksowe kierowanie przedsiębiorstwem, wspiera kierowanie biznesem oraz analizę danych. Zawiera wszystkie ramy działania, związane z zarządzaniem finansami, księgowością, zakupami, sprzedażą, marketingiem, zapasami, magazynem, produkcją, serwisem czy projektami. Usprawnia dojście pracowników do danych, ale jednocześnie pilnuje ich bezpieczeństwa, działając w zgodzie z polskim prawem, przystosowuje się do aktualizowanych przepisów.

Dla kogo przeznaczony jest system enova365?

System ERP enova365 jest odpowiedni zarówno dla małych, średnich jak i dużych firm. Bez względu na to, czy firma jest we wczesnej fazie rozwoju, czy ma mocną pozycję w branży, enova365 proponuje praktyczne trzy podstawowe zestawy modułów – srebrny, złoty lub platynowy, które w razie potrzeby można rozszerzyć o następne moduły. Dzięki temu system enova365 dopasowuje się do przedsiębiorstwa każdej wielkości.

W jaki sposób działa system ERP?

Pomimo tego, że moduły mogą pracować osobno, jednakowa baza danych dla wszystkich kupionych modułów, dostarczana przez firmę Soneta, umożliwia wdrażanie informacji dostępnych dla wszystkich uprawnionych pracowników we wszelkich działach firmy, gdy jest to niezbędne. Korzystanie z systemu pozwala na wprowadzanie szablonów procedur pracy, przyznawanie obowiązków i wypisywanie raportów i zestawień. Działa: gromadząc, przechowując i analizując dane, w taki sposób, by jak najwydajniej usprawnić krążenie informacji i ułatwić wszelkie procesy biznesowe. Ujednolicenie procesów ułatwia pracę, a mechanizacja czynności pozwala wyeliminować błędy ludzkie.

Dlaczego warto wybrać system enova365?
enova365 jest pierwszym w Polsce elastycznym systemem, proponującym możliwość użytkowania systemu ERP, na urządzeniach zarówno stacjonarnych, jak i mobilnych. System jest też dostępny w chmurze oraz online, co pozwala firmie na korzystanie z plików gdziekolwiek tego potrzebuje.

Jak wdrożyć system ERP enova365?
Do wprowadzenia systemu enova365 nie potrzeba specjalistycznej wiedzy IT. Firma może umówić się na spotkanie z licencjonowanym partnerem, który poleci moduły, jakie będą najbardziej przydatne dla firmy, a wraz z decyzją o korzystaniu z systemu, firma wdrażająca instaluje po czym konfiguruje wybrane moduły i organizuje szkolenia z zakresu obsługi systemu dla wszystkich pracowników.

Sposoby licencjonowania

Kupno licencji

Wybór tego tradycyjnego rozwiązania oznacza, że przedsiębiorstwo staje się dożywotnim właścicielem licencji. Dodatkowo w cenie zakupu uwzględnia się 12-miesięczną gwarancję. Licencja pozwala na ciągłe aktualizacje oprogramowania do nowych wersji. Taka forma zadowoli tych, którzy wybierają zakupy na własność albo pozyskali dotację bądź leasing na wdrożenie systemu.

Abonament

Abonament pozwala na wynajęcie oprogramowania do użytkowania wybranych modułów, w oparciu o miesięczne opłaty. Ta opcja została skonstruowana zwłaszcza dla małych i średnich firm z dynamiczną strukturą zatrudnienia.

System w chmurze

Oprogramowania w chmurze to kolejna oferta usługowa. W cenie miesięcznej opłaty mieści się wynajem modułów wraz z serwerem w chmurze Microsoft Azure, aktualizacjami i backupami. Taki sposób licencjonowania zalecany jest dla firm, które nie chcą inwestowania w specjalistów IT.

Największe korzyści wdrożenia systemu enova365

Korzystając z systemu enova365, firma zyskuje w głównej mierze wysokie bezpieczeństwo magazynowania danych. Funkcjonalność systemu rzutuje na efektywne zarządzanie czasem pracy, zmniejszenie kosztów działalności oraz zminimalizowanie ryzyka błędu. Z kolei przyspieszony dostęp do analiz biznesowych oraz wszelkich informacji, umożliwia pracę na najwyższym poziomie. Skalowalność systemu i możliwość rozbudowy pakietu oznacza, że system rozwija się wraz z firmą, a wszystko to w granicach dogodnego abonamentu. Enova365 stanie się wspaniałym partnerem w biznesie.

enova

Strona używa cookies
Ok