Endermologia Toruń - odchudzani -usuwanie cellulitu i skuteczne odchudzanie
Endermologia LPG Toruń
Sierpień 24, 2019
Ksiegowos Torun - Kadry i place uslugi rachunkowe
Zakładamy firmę – jaki rodzaj opodatkowania
Sierpień 29, 2019

Dekoracje weselne sal

Dekoracje weselne Toruń- dekoratorka sal ślubnych kosciolow samochodow

Planowanie wesela nie odbędzie się, bez planowania dekoracji ślubnych, które będą wszechobecne podczas ceremonii. Wielki wybór dodatków, którymi można udoskonalić wystój kościoła, sali czy samochodu, będzie pomocą w przygotowaniu idealnej uroczystości. Dekoracje weselne nie muszą być jednak drogie, ani wyszukane, by były doskonałym elementem wystroju , robiły wrażenie i były miło wspominane przez zaproszonych gości. Najlepiej wybrać takie elementy, które będą pasowały parze młodej i uwydatnią charakter imprezy.

DEKORACJE ŚLUBNE DO KOŚCIOŁA

Głównym celem dekoracji ślubnych w kościele jest zbudowanie ciepłego nastroju. Dopasowuje się je do wnętrza budynku, by mogły podkreślić piękno i wyjątkowość ceremonii ślubnej, jednak nie może być ich zbyt dużo, żeby nie zakłócały wizerunku świątyni. Dekoracja kościoła opiera się głównie na ozdabianiu ołtarza, drogi do niego i bocznych naw. W tym celu najbardziej sprawdzają się świece, kwiaty oraz szarfy.

Świeczniki, latarenki, świece

Świece potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, szczególnie w półmroku panującym w kościele. Dobre rozplanowanie ustawienia, pozwoli na niezwykłe oświetlenie wystroju. Należy jednak pamiętać, by były one poukładane z głową, żeby nie zawadzały gościom w komfortowym przemieszczaniu się oraz nie stanowiły zagrożenia. Dostępnych jest wiele ciekawych latarenek i świeczników, które nie tylko dodadzą klimatu wystrojowi, ale również zabezpieczą przed kapaniem wosku.

Szarfy, wstęgi, chodniki

Zazwyczaj szarfy i wstęgi wykonuje się z tiulu lub satyny. Rozwiesza się je podłużnie względem ławek, by stworzyć korytarz, jakim para młoda podejdzie do ołtarza lub przy samym ołtarzu. Szarfy mogą być gładkie, ale równie dobrze można dodatkowo przystroić je kwiatami, kokardami lub innymi ozdobami.

Dodatkowo drogę do ołtarza można wyłożyć chodnikiem lub dywanem, który udoskonali wygląd przejścia i nada mu elegancji. Zwykle takie dywany są w kolorze czerwonym lub białym.

Płatki, kwiaty, bukiety

Kwiaty i bukiety mają szerokie zastosowanie. Będą doskonałe we wszystkich miejscach, które para młoda zamierza ozdobić. Trzeba też pamiętać, że lepiej zdecydować się na mniejszą liczbę kwiatów żywych i nie stosować sztucznych. Kwiaty będą dobre przy ławach oraz przy ołtarzu. Co raz częściej rozrzuca się płatki kwiatów na drodze do ołtarza. Warto nie przedobrzać z ilością dodatków. Dywan i płatki jednocześnie mogą już być przesadą.

Kwiatowe pergole

Pergole są kwiatowymi łukami wyłożonymi kompozycjami kwiatowymi, które można umieścić nie tylko w kościele. Taka dekoracja ślubna uświetni też wystrój sali albo będzie ciekawym tłem do zdjęć weselnych. Niestety, to jedna z kosztowniejszych ozdób.

SAMOCHODOWE DEKORACJE ŚLUBNE

Przy dekoracji samochodu także można wykazać się pomysłowością. By ten pomysł nie kończył się na wypożyczeniu limuzyny, można ją także udekorować ciekawymi spersonalizowanymi dodatkami.

Puszki, wstążki, kwiaty

Wciąż do najpopularniejszych weselnych ozdób na samochód należą puszki, kwiaty oraz wstążki. Puszki przyczepia się z tyłu auta i są one osiągalne w różnych kolorach i wzorach oraz mogą mieć ciekawe nadruki. Równie wysokim zainteresowaniem wciąż cieszą się także wstęgi na maskę auta, które można ozdobić kwiatami, kokardami, koralikami nawet balonami i innymi drobnymi ozdobami.

Tablice rejestracyjne i naklejki

Zarówno naklejki jak i tablice rejestracyjne można kupić w gotowych oraz spersonalizowanych formach. Można je zamówić z ciekawymi grafikami weselnymi, które wpasują się w motyw przewodni uroczystości, a także imionami, datą ślubu, czy zabawnymi tekstami.

DEKORACJE SALI WESELNEJ

Dekoracje ślubne, które ozdobią salę weselną, są szczególnie ważnym elementem, który trzeba wybrać, organizując ślub. Podstawowym priorytetem jest przystrojenie stołów, a później otoczenia oraz części przeznaczonej na tańce. Znaczącą rolę spełniają tu często kompozycje kwiatowe, jednak w bardziej nowoczesnych projektach, świetnie sprawdza się także gra świateł scenicznych, które nadadzą niesamowitą atmosferę. Wszystko zależy od motywu przewodniego, jaki interesuje parę młodą.

Otoczenie

Dekoracja otoczenia zwykle opiera się na motywie przewodnim wesela. Inaczej będzie udekorowana z uwagi na miejsce wesela, inaczej w stosunku do pory roku i upodobań pary młodej. Każdy z tych elementów musi wzajemnie łączyć się tak, by stworzyć wyjątkowy klimat. W tym przypadku istotny jest dobór kwiatów, oświetlenia, ozdobnych materiałów oraz wszelkich podwieszanych dodatków np. balonów, girland, czy rozet.

Stoły

Stół z reguły ma największą liczbę dekoracji weselnych, dlatego przystrojenie go wymaga troski o detale. Wśród najczęstszych dekoracji na stół są nie tylko winietki, piękne serwetki, czy zastawa stołowa. Znajdują się tam również niewielkie podarunki dla gości, bieżniki i obrusy, świece i aranżacje kwiatowe. Dostępne są również śmieszne dodatki, jak na przykład menu, regulaminy wesela czy podziękowania.

Krzesła

W przypadku krzeseł najczęściej wykorzystywaną dekoracją na ślub są pokrowce, jakie dobiera się pod względem wzorów i kolorów. Ponadto istnieje sporo ofert kokard, wstążek, ciekawych zawieszek, drobnych girland, świateł oraz oczywiście kwiatów, do przystrojenia siedzeń dla pary młodej oraz dla gości.

Dodatki

Wśród różnych dodatków, często dostępna jest także księga gości na wyjątkowe życzenia oraz plakaty i ankiety, które staną się doskonałą pamiątką. Z kolei fotobudka uświetni wesele, dzięki zabawnym rekwizytom do fotografii. Ofert z dekoracjami weselnymi jest mnóstwo i z pewnością każda para znajdzie coś dla siebie.

LaRosa dekoracje weselne Toruń

Strona używa cookies
Ok