Układanie kostki brukowej i kamienia ogrodowego Profesjonalne usługi brukarskie
Układanie nowoczesnej kostki brukowej
Marzec 14, 2017
Medycyna estetyczna redukcja tkanki tłuszczowej usuwanie cellulitu regeneracja skóry
Najskuteczniejsze sposoby redukcji tkanki tłuszczowej
Marzec 15, 2017

Pranie ekstrakcyjne skuteczna metoda na czyszczenie tapicerki i dywanów

Pranie ekstrakcyjne - Pranie dywanów - Pranie tapicerki - Skuteczna metoda prania dywanów i tapicerki - Odkurzacz ekstrakcyjny - Czyszczenie dywanów Warszawa - Pranie dywanów Warszawa - Pranie tapicerki Warszawa

Czy wiesz, że pranie ekstrakcyjne eliminuje najtrudniejsze plamy i zabrudzenia, niszcząc przy tym 99% groźnych dla naszego organizmu mikrobów i roztoczy? Istotnie, ta skuteczna metoda prania chemicznego jest w stanie przywrócić pierwotny wygląd nawet najbardziej zaniedbanemu dywanowi, czy używanej kanapie w salonie. Swoista technologia nawilżania poplamionych powierzchni dokładnie mówiąc wysysa brud z wewnętrznych powłok materiału. Skutki prania ekstrakcyjnego są zdumiewające – śliczny zapach i promieniujący wygląd oczyszczanych powierzchni. To jeszcze nie wszystko! Tą technologią prania chemicznego możesz umyć tapicerkę meblową, tapicerkę samochodową, dywan, a nawet schowaną na strychu wykładzinę. Pranie ekstrakcyjne jest wielofunkcyjną techniką sprzątania pobrudzonych nawierzchni całkowicie bezpieczną dla alergików. Można dodać także, że czyszczenie ekstrakcyjne nie oddziałuje negatywnie na właściwości oczyszczanych materiałów. Wprost przeciwnie, konserwuje je na wiele lat.

Funkcjonuje kilka firm w Warszawie specjalizujących się w usuwaniu zanieczyszczeń metodą prania ekstrakcyjnego. Znaną marką w tej branży jest Pogromca Brudu. Firma zajmuje się praniem powierzchni tapicerowanych, a Konsumenci nazywają ją najskuteczniejszą firmą piorącą w stolicy. Prawdopodobnie warto zaufać ich opiniom. Równolegle w niniejszym artykule dowiesz się na czym dokładnie polega pranie ekstrakcyjne, które środki w szczególności sprawdzają się w tej metodzie i co możemy wyczyścić za pomocą tej kompleksowej metody. Czytajcie dalej!

Metoda prania ekstrakcyjnego w pigułce

Przede wszystkim powinno się zanotować, że technologia prania ekstrakcyjnego służy do czyszczenia takich powierzchni jak dywany, tapicerka meblowa, tapicerka samochodowa i wykładziny. Są to akcesoria zwłaszcza narażone na wielokrotne zanieczyszczenia, i właśnie dlatego podstawowe metody prania nie zapewniają oczekiwanych efektów. Aby w 100% pozbyć się zanieczyszczeń z kanapy, czy wykładziny warto jest przemyć nie tylko zewnętrzną warstwę materiału, ale również tą wewnętrzną. Pranie ekstrakcyjne umożliwia przenikać do wewnętrznych warstw sprzątanych powierzchni, co powoduje, że ta technika jest szczególnie skuteczna. A czym się ona charakteryzuje? W czyszczeniu ekstrakcyjnym eksploatowane są fachowe odkurzacze, zwane ekstraktorami. Te odkurzacze ekstrakcyjne nawilżają warstwy materiału płynem czyszczącym. Stary i zaschnięty brud zaczyna się rozcieńczać, po czym odkurzacz wciąga go z materiału, zapewniając piękny zapach, nienaganną czystość i wysoki poziom higieny. Pranie ekstrakcyjne, jako typ prania chemicznego likwiduje nie tylko świeże zabrudzenia, ale również zabrudzenia, które powstały nawet wiele lat wcześniej. Po tym profesjonalnym zabiegu piorącym kanapa, czy tapicerka wyglądają jak nowe.

Proces prania ekstrakcyjnego

Wyżej zwięźle opisaliśmy samą technologię prania ekstrakcyjnego. Teraz powiemy Wam jak właściwie przebiega proces prania ekstrakcyjnego, jakie ekstraktory są eksploatowane podczas mycia i jakie środki chemiczne są najlepsze. Przed przystąpieniem do zabiegu czyszczenia ekstrakcyjnego dobrze jest skrupulatnie ocenić strukturę materiału i typ zabrudzeń. Pozwala to korzystniej dobrać środki czyszczące i ustalić stosowny czas namaczania, tak aby czyszczony produkt nie uległ zniekształceniu. Później przechodzi się do fazy moczenia. Ten mechanizm rozluźnia zaschnięty brud. Następującym etapem jest odkurzanie. Niezwłocznie po tym powinno się starannie osuszyć określoną nawierzchnię. I już. Powróćmy jeszcze do wątku środków czyszczących i odkurzaczy ekstrakcyjnych. Tutaj rządzi dobrze znana wszystkim marka Karcher, wytwarzające domowe i przemysłowe ekstraktory do prania, jak i płyny do prania chemicznego.

Zalety prania ekstrakcyjnego

Jak już mówiliśmy na samym wstępie pranie dywanów i tapicerki techniką ekstrakcyjną pozwala wyeliminować nawet 99% szkodliwych bakterii. Na tym jednak nie wyczerpują się walory tej techniki czyszczenia nawierzchni. Pranie ekstrakcyjne eliminuje przykre zapachy, na przykład odór zwierząt domowych, czy zapach potu. Jednocześnie pielęgnuje prany materiał, odnawiając kolor i strukturę włókien. Pranie ekstrakcyjne jest szczególnie polecane alergikom, bowiem zwalcza roztocza i inne elementy wywołujące reakcje alergiczne. Jest to doskonała metoda prania dywanów i tapicerki meblowej. W większej liczbie przypadków wykorzystuje się ją także do mycia tapicerki w samochodzie, oraz oczyszczania materiałów skórzanych (które są wyjątkowo kłopotliwe w konserwacji).

Czy masz ochotę na skorzystanie z praktycznej i skutecznej metody czyszczenia tapicerki? Chcesz odświeżyć swój pobrudzony dywan na wiosnę? Nikt nie zna skuteczniejszej formy czyszczenia niż pranie ekstrakcyjne. 100% satysfakcja gwarantowana. Firma Pogromca Brudu gwarantuje czyszczenie dywanów, tapicerki meblowej i samochodowej, a także czyszczenie mebli skórzanych w Warszawie, bardziej szczegółowo w dzielnicy Bielan. Dysponujemy specjalnymi odkurzaczami ekstrakcyjnymi firmy Karcher i profesjonalnymi preparatami piorącymi o subtelnym zapachu. Gwarantujemy dojazd do Klienta i szczegółową analizę mytych nawierzchni. Jesteśmy firmą piorącą polecaną przez ogromną liczbę Konsumentów. Skorzystaj z naszych profesjonalnych usług prania już teraz. Wstąp na stronę klikając na zamieszczony obok link: Pranie dywanów Bielany

Strona używa cookies
Ok