Podkłady wyciszające do podłóg
Czerwiec 23, 2016
Siatka do owijania palet - Siatka do owijarek - Kaptury foliowe
Praktyczne kaptury foliowe na palety
Lipiec 23, 2016

Firma IT2 to niezawodny i sprawdzony przez wielu Kontrahentów dostawca nowatorskich układów chłodniczych. Przez 8 lat aktywności mocno poszerzyliśmy naszą działalność i dziś oferujemy kompetentne i kompletne usługi związane z chłodnictwem i klimatyzacją. Najczęściej naszymi Kontrahentami stają się zakłady przetwórcze, placówki handlowe i restauracje, zatem miejsca w których zachodzi konieczność chłodzenia w procesie technologicznym. Oferujemy budowę wydajnych systemów chłodniczych, komór mroźniczych i systemów klimatyzacji. Korzystamy z urządzeń znanych producentów, które są wysoce funkcjonalne i zapewniają komfort obsługi i energooszczędność. Funkcjonujemy nie tylko lokalnie, lecz staramy się współpracować z Klientami na obszarze całego kraju. Proponowane przez nas rozwiązania w dziedzinie chłodnictwa cechują się innowacyjną zabudową, niewielkimi wydatkami na energię i łatwością w eksploatacji. Chłodnictwo to nasza specjalizacja.

Chłodnictwo – rozwiązania

Chłodzenie pełni niezwykle ważną rolę w rozmaitych gałęziach gospodarki Zapewnia bezpieczeństwo przekształcania i przechowywania żywności i znacząco przedłuża świeżość towarów. Współczesne systemy chłodnicze wykorzystywane są w wielu zakładach przemysłowych i miejscach takich jak restauracje czy markety spożywcze. To dzięki specjalistycznym urządzeniom chłodniczym możemy kupować produkty o najwyższej jakości. Firma IT2, troszcząc się o swoich wspólników biznesowych, sprzedaje kompleksowe i specjalistyczne systemy chłodnicze, które wspierają wszelkie procesy technologiczne.

Gwarantujemy dostawę, instalację i serwis urządzeń z zakresu chłodnictwa. Proponowane przez nas urządzenia gwarantują ekonomiczne zużycie energii i doskonałe warunki instalacji. Funkcja odzysku ciepła minimalizuje straty ciepła i pozwala na efektywniejsze wykorzystanie energii skumulowanej w powietrzu. Montowane przez nas układy chłodnicze są zwarte w porównaniu do innych, tradycyjnych rozwiązań z dziedziny chłodnictwa. Pracują w bardzo cichym trybie i sterowane są przy pomocy prostych w obsłudze programatorów Wieloletnie doświadczenie w montażu systemów chłodniczych pozwala nam na optymalne zaplanowanie instalacji i dobór najodpowiedniejszych urządzeń dla oczekiwań Klientów. Współpracując z wieloma producentami technologii chłodniczych umiemy zaoferowań naszym Klientom ogromny asortyment wewnętrznych,jak i zewnętrznych jednostek chłodnictwa i klimatyzacji.

Do dnia dzisiejszego budowaliśmy bardzo zróżnicowane systemy chłodnicze w miejscach takich jak supermarkety spożywcze, stacje benzynowe, restauracje i delikatesy mięsne. Ciągle staramy się idealnie dostosować typy urządzeń do oczekiwań Klientów, w celu zapewnienia wysokiej skuteczności energetycznej. Tworzone przez nas układy mogą zawierać takie urządzenia jak: regały, lady oraz szafy chłodnicze, komory mroźnicze, klimatyzacje, układy pozyskiwania ciepła, urządzenia wytwarzające lód lub ochładzające wodę. Gwarantujemy znakomitą jakość i rzetelne wsparcie na każdym poziomie współpracy.

Profesjonalne systemy klimatyzacji

Obok chłodnictwa firma IT2 specjalizuje się także w dostarczaniu profesjonalnych układów klimatyzacji. Z naszej atrakcyjnej oferty głównie korzystają Klienci indywidualni, a także właściciele lokali handlowych, takich jak supermarkety spożywcze lub restauracje. Klimatyzacja zapewnia nie tylko komfort w słoneczne dni, ale także produkcję ciepła w okresie jesienno – zimowym. Konstruując fachowe systemy klimatyzacji korzystamy z zaufanych urządzeń znakomitej jakości takich producentów jak LG, Panasonic, Fuji czy Indesit. Oferowana przez nas klimatyzacja to nowoczesna technologia o wysokiej efektywności energetycznej. Jest prosta w obsłudze, eksploatacji i pozytywnie oddziałuje na samopoczucie w mieszkaniu jak i w miejscu pracy. Dodatkowym walorem jest ergonomia pracy urządzenia, które jest bardzo ciche i kompaktowe.

Serwis instalacji chłodniczych

Własnym Klientom gwarantujemy profesjonalne usługi serwisowe związane z naprawą i pielęgnacją urządzeń chłodniczych. Nasi eksperci dostępni są całą dzień i noc, poprzez co serwis realizowany jest w ekspresowym tempie, w celu zagwarantowania wygody korzystania z naszych instalacji. Niezwłoczne usługi serwisowe udzielamy naszym Klientom z Warszawy oraz Krakowa. W ramach serwisu chłodnictwa gwarantujemy renowację i konserwację urządzeń chłodniczych, likwidowanie awarii, jak i aktualne przeglądy instalacji chłodniczych. Świadczymy również usługę assistance, która polega na całorocznej ochronie serwisowej i skierowana jest do Klientów, którzy podpisali z nami umowę serwisową. W każdym razie, nasi inżynierowie szybko i skutecznie naprawią i zregenerują Państwa urządzenia chłodnicze i klimatyzacje.

W dziedzinie chłodnictwa jesteśmy firmą numer 1. Każdego roku wykonujemy kilka tysięcy zleceń, co sprawia, że jesteśmy w stanie poradzić sobie z montażem nawet najtrudniejszych systemów chłodnictwa na terenie Polski. Startowaliśmy jako serwis urządzeń chłodniczych. Satysfakcja Klientów, pasja i podejście do pracy umożliwiło sukcesywnie poszerzyć naszą działalność. Dla nas najbardziej istotny jest profesjonalizm całościowa wiedza na temat chłodnictwa i wysoki standard obsługi Klientów. Przedsiębiorstwo IT2 zaprojektuje, dostarczy i zainstaluje profesjonalny system chłodniczy w Twoim sklepie. Jesteśmy solidni, a każdego Klienta traktujemy z najwyższym szacunkiem. Zapewniamy innowacyjne i efektywne urządzenia chłodnicze, które spełniają wszelkie wymagania naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do naszych agencji w Warszawie i Krakowie!

Strona używa cookies
Ok